To już pięć lata, odkąd Nocny Market otworzył się i karmi miłośników niebanalnych doznań kulinarnych. Niebanalną przestrzeń wypełnioną kuchnią z całego świata, punktami miejskich usług czy wystawami sztuki, odwiedzały co weekend tysiące gości w każdym wieku. Za sprawą Nocnego Marketu, pierwszej tego typu inicjatywy gastronomicznej w Polsce, uśpione perony dworca Warszawa Główna Osobowa zyskały nowe życie. Każda podróż dobiega niestety kiedyś końca – ten kulinarny pociąg ostatni raz zatrzyma się pod adresem Towarowa 3 w nadchodzący weekend.

Zanim więc street food na Głównym, kolacje doprawione gwiazdami i blask neonów w kieliszkach przejdą do historii – został jeszcze pyszny, pożegnalny weekend.  

najlepsi wystawcy street food’owi, którzy przygotują specjalne, pożegnalne pozycje w menu

punkty usługowe: stanowisko tatuatorskie, barber shop

strefa lifestyle

strefa muzyczna

wystawa

solidnie zaopatrzone bary

mnóstwo wspólnych stołów i miejsc do siedzenia

grzybki grzewcze i grzane wino dla zmarzlaków 

 

Nocny Market to stały targ otwarty w każdy wiosenno-letni weekend w godzinach wieczornych. Pod tym jednym adresem organizatorzy zgromadzili najciekawszych wystawców streetfood’owych, w tym znane restauracje i foodtrucki, o zróżnicowanej ofercie gastronomicznej. Poza jedzeniem, na terenie marketu można znaleźć oryginalnych wystawców lifestyle’owych, a także punkty miejskich usług. Weekendowe wieczory umilają dodatkowo wystawy sztuki i przygrywający w tle DJ’e.  

 

nocny market warszawa

 

Więcej o wystawcach i wydarzeniu w ostatni weekend Nocnego dowiecie się tutaj: https://www.facebook.com/events/386535215696361

Pożegnanie street food’u na Głównym już w ten weekend! Zapraszamy.