Hotel Narvil to połączenie natury, nowoczesności i luksusu. Zaciszna okolica, dyskretna atmosfera i lokalizacja warta weekendowego wypadu. Całość kompleksu inspirowana jest siłami natury – żywiołem wody i spokojem lasu. Na miejscu znajdziecie ekskluzywne SPA, wyjątkowe apartamenty i wygodne pokoje, fantastyczną kuchnię i szereg atrakcji. Sprawdź, co będzie się działo tej jesieni.

 

hotel Narvil

 

Dowiedz się więcej o hotelu Narvil Conference&SPA

 

Haloween nad Narwią

Coroczna oferta haloowen`owych atrakcji powraca do kompleksu Narvill. Szykuje się wieczór pełen strachu i nadprzyrodzonych zjawisk! Klimatyczne zabawy dla najmłodszych, niezapomniane atrakcje dla dorosłych, wyśmienita kuchnia podana w myśl tematu przewodniego i muzyka, od której włosy stają dęba. Na każdego pełnoletniego gościa czekać będzie voucher na drink z Jack Daniels w disco bar Laguna. Nie obędzie się również bez niespodzianek i warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Cena zawiera atrakcyjny program zajęć rekreacyjno-sportowych z instruktorem, m.in.: zumba, pilates, nordic walking, dostęp do strefy rekreacji dla młodzieży i dorosłych wyposażonej w stoły do tenisa, piłkarzyki, tablice do darta oraz konsole Playstation oraz nocleg ze śniadaniem (449zł) i ewentualnie trzydaniową kolacją (599zł). Impreza odbędzie się 27.10.

 

SPA Party z Kasią Miller

3-ci listopada, to już całkiem niedługo. Potężna dawka endorfin w towarzystwie przyjaciółek, dobra zabawa i motywacja do działania – o tej porze roku każda z nas tego potrzebuje. W programie warsztaty pt.: „NIE BÓJ SIĘ ŻYCIA”, które poprowadzi Katarzyna Miller – popularna trenerka, psycholożka, filozofka, ale przede wszystkim, nietuzinkowa kobieta. Dla każdej z uczestniczek przygotowano książkę o tytule odpowiadającym spotkaniu, nielimitowana ilość prosecco oraz wykwintny bufet.

Tego dnia czeka na Was również relaks z jedną z najpopularniejszych, ekskluzywnych marek kosmetycznych i vouher na zabiegi do wykorzystania w trakcie pobytu. Ale to nie wszystko – oferta obejmuje również Ceremonię Wellness w Strefie Termalnej, dobrą muzykę, upominki od partnera kosmetycznego, nocleg, śniadanie, a dla pierwszych 10-ciu chętnych - voucher na weekend z samochodem marki MINI. Cena udziału w SPA Party to 796zł – to nie dużo, jak za tak bogaty program.

 

Złote weekendy CHILL AND MOVE

Ta oferta skierowana jest do osób, lubiących spędzać wolny czas aktywnie. Aby nieco urozmaić sobie weekend wyskoczcie do Hotelu Narvil, gdzie czas upłynie Wam pod znakiem ruchu i relaksu. Co tydzień, do 16-tego grudnia obiekt proponuje inny program. Wśród rozrywek znajdziecie m.in. zajęcia z jogi, pilatesu, zumby, Full Body Workout, aqua aerobik czy Nordic Walking. Spragnieni większego wysiłku mogą rozpocząć dzień porannym joggingiem. 

Do dyspozycji macie jeden z trzech pakietów: najbardziej ekonomiczny, „BB”, zawiera karnet rekreacyjny i śniadanie (499zł), kolejny z nich, „HB” również obejmuje program aktywności i pierwszy posiłek dnia, ale tym razem w cenie znajduje się również trzydaniowa kolacja i welcome drink w hotelowej restauracji Aruana (699zł). Trzeci, „HB + SPA” to dopełnienie drugiego wariantu dwoma zabiegami częściowymi w Niagara SPA (999zł). We wszystkich trzech opcjach możecie korzystać z nielimitowanego wstępu na basen, do strefy saun i salki fitness.

 

 

My na pewno zawitamy na SPA Party z Kasią Miller.

Chodźcie z nami!

 

Więcej info na oficjalnej stronie obiektu tutaj.