Targ Winyli

Targi Winyli, winyle, kawiarnia kicia kocia, niedziela, warszawa


Na warszawskiej pradze odbędzie się kolejna edycja Targu Winyli. Będziesz mógł sprzedać swoje stare płyty, a także kupić coś nowego do domowej kolekcji. Bierz znajomych, zaszalej na zakupach i wypij kawę z przyjaciółmi, a także z innymi kolekcjonerami winyli.

Kawiarnia Kicia Kocia, 14:00-19:00, wstęp wolny

więcej info: tu


 Slow Fashion #5

Natalia Przybysz, Warszawa, Slow Fashion #5, PGE Narodowy


Slow Fahion po raz piąty zaprasza na targi mody. Tym razem motywem przewodnim są kwiaty, zapowiadające wiosnę. Ponad 200 wystawców przedstawi swoje produkty, takie jak ubrania, biżuteria czy bielizna. To nie lada gratka dla osób kochających modę i shopping. Warto wspomnieć, że ambasadorką targów została Natalia Przybysz- artystka, matka, siostra i weganka.

Slow Fashion, PGE Narodowy 11:00-19:00, wstęp 10 zł, a dzieci i młodzież wchodzą za darmo

więcej info: tu


 Wielki Antykwariat

Wielki Antykwariat, bar studio, pałac kultury, warszawa


Jeżeli skończyły Ci się przeczytane książki na półce, koniecznie musisz wybrać się na Wielki Antykwariat. Kupisz tam książki już od złotówki, a także płyty winylowe w bardzo atrakcyjnych cenach. W trakcie targów będę grane stare piosenki, prosto od Bartka, inicjatora tego wydarzenia i jednocześnie szalenie zakochanego w Warszawie aktywisty. Nie martw się jeśli, podczas buszowania nie będziesz miał z kim zostawić dzieci. Organizatorzy zapewniają kącik dla najmłodszych, w którym animatorka zaopiekuje się Twoim maluchem.

Bar Studio, 12:00-18:00, wstęp wolny

więcej info: tu


 Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Luis Armstrong, koncert, harenda, niedziela


Organizatorzy nie spodziewali się tak dużego zainteresowania wydarzeniem, dlatego 6 marca odbywa się jego trzecia edycja. Kto nie zna twórczości mistrza Jazzu? W jego świat przenosi nas Michał Pijewski, jednocześnie śpiewak, pianista i trębacz. Muzyka na żywo, centrum miasta, lampka wina. Czy można lepiej spędzić niedzielny wieczór?

Klub Harenda, początek 19:30, wstęp 30 zł

więcej info: tu Wege Bazar

Wege Bazar, warszawa niedziela, wiosna, klubokawiarnia medyka


Zbliża się wiosna, więc warto pomyśleć o oczyszczeniu ciała z toksyn. Podczas Wege Bazaru kupisz produkty, dzięki którym dostarczysz swojemu organizmowi mnóstwa witamin, a także dopieścisz swoje podniebienie. Poza zdrowym jedzeniem będziesz mógł zakupić kosmetyki, które nie były testowane na zwierzętach oraz książki kucharskie.

Klubokawiarnia Medyka, 12:00-18:00, wstęp bezpłatny

więcej info: tu