Klubu „Dekada” Warszawiakom przedstawiać nie trzeba. Od lat jest miejscem kultowych imprez, które w czwartki, piątki i soboty ściągają tłumy fanów dobrej zabawy. Za kilka dni odbędzie się tam event, na który całe miasto czekało z niecierpliwością. 

 

 

Na wszystkich gości, którzy odwiedzą „Dekadę” w dniu jej urodzin czekać będzie kieliszek doskonałego szampana i iście gwiazdorski koncert. Sparky Spanks & Sławek Uniatowski  przedstawią covery, które śmiało można nazwać  miodem dla uszu i ogniem dla parkietu. Sławek Uniatowski popularność zdobył jako finalista „Idola”. Choć miał szansę na szybką karierę, odrzucił nudną propozycję producenta muzycznego i na swoją pierwszą, autorską płytę kazał czekać fanom aż 13 lat. Od tamtej pory jego koncerty gromadzą ogromną publiczność, więc trudno się dziwić, że urodziny „Dekady” stały się bardzo ważnym punktem na koncertowej mapie stolicy. 

 

 

Koncert duetu Sparky Spanks & Sławek Uniatowski to nie jedyna muzyczna gratka w czasie urodzin warszawskiego klubu.  Parkietami Dekady zawładną: DJ Chris Dts, DJ KarpYou , DJ FINGER & DJ Anusz.

 

 

Więcej informacji tutaj