Runmageddon na stokach Przełęczy Kocierskiej był sprawdzianem siły i charakteru dla ponad 4600 osób. Dorośli oraz dzieci zmierzyli się z trasami Runmageddonu, ale także przeszywającym zimnem, deszczem i mgłą. Jesienna aura i piękne widoki rekompensowały trud Górskiego Runmageddonu, a moment dotarcia na metę wyzwalał w uczestnikach energię i przepełniał ich dumą. W dniu 20 października w 3 formułach Runmageddonu wystartowało łącznie ponad 2000 osób. 

 

runmageddon 2018

Dzieci zmierzyły się z jednokilometrową trasą Runmageddonu Kids naszpikowaną ponad 10 przeszkodami, a dorośli pokonali formuły: Intro czyli trzykilometrowy bieg z minimum 15 przeszkodami lub Rekrut, sześciokilometrowy dystans najeżony co najmniej 30 utrudnieniami. W niedzielę 21 października do boju ruszyło ponad 2600 harpaganów, którzy za cel postawili sobie pokonanie najdłuższego, bo ponad 21-kilometrowego, dystansu tej edycji.

Runmageddon Kocierz był ostatnim w tym roku górskim biegiem z przeszkodami, ale to jeszcze nie koniec ekstremalnych wyzwań w tym sezonie. W weekend 17-18 listopada w Siedlcach, w województwie mazowieckim odbędzie się Finał Ligi Runmageddonu a wraz z nim III Mistrzostwa Polski Biegów Przeszkodowych z 10-kilometrową trasą i 50 przeszkodami,

Więcej informacji tutaj