Siostry

 

Historia dwóch sióstr, które postanawiają urządzić ostatnią imprezę w wystawionym na sprzedaż domu rodzinnym. Brzmi banalnie? Może i tak, gdyby nie to, że siostry jak i ich goście czasy wybryków licealnych mają dawno za sobą. Dla fanów typowych amerykańskich komedii, jest to propozycja idealna.
 


 Zdjęcie

 

Opowieść o 17-letniem Adamie, który po znalezieniu w domu starej fotografii swojej matki z obcym mężczyzną, stara się dowiedzieć, kto tak naprawdę jest jego ojcem. Film jest również opowieścią o pierwszej miłości, zdradzie i zetknięciu ze śmiercią.
 


  Niewinne

 

Tuż po drugiej wojnie światowej francuski Czerwony Krzyż prowadzi akcję repatriacji i gromadzi swoich obywateli w szpitalu. Zjawia się tam siostra z oddalonego o kilka kilometrów klasztoru i błaga o pomoc dla umierającej kobiety. Problemem jest poród jednej z zakonnic.

Świetna rola Kuleszy i Buzek. To trzeba zobaczyć!

 


 Bang Gang

 

Współczesna historia miłosna. Dwie przyjaciółki, George i Laetlia, zabijają wakacyjną nudę na imprezach w domu Alexa. Podczas jednego wieczoru przebojowa George prowokuje grę w Bang Gang, która szybko staje się obowiązkowym punktem następnych imprez. Debiutancki film francuskiej reżyserki to pozbawiona zahamowań opowieść o seksie, miłości, przyjaźni i wolności.Wszystko zostanie w rodzinie
 

Zakochani w sobie po uszy Sonia i Franck zapraszają znajomych na wakacje w słonecznej Brazylii. Jednak każdy z nich ma inny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Jest to typowa komedia, w której dzieje się dużo i szybko. Tylko czy jest zabawnie? O tym przekonamy się już 11 marca.