Klub Dekada to jedno z najciekawszych imprezowo miejsc Warszawy. Lokal znajduje się przy ulicy Grójeckiej 19/25, w dobrze skomunikowanej części Ochoty. Znajdziecie tu dwie klubowe sale z niezależną od siebie muzyką, kuchnię i bary obsadzone profesjonalną obsługą oraz wystrój inspirowany warszawską przeszłością. To ostatnie wraz z charakterystycznymi setami DJ-skimi tworzą wyjątkowy na skalę miasta charakter. Dekada co tydzień poprawia nastroje tysiącom gości proponując unikalne cykle imprez. Jeszcze Was tam nie było? Czas nadrobić, a przy okazji przekonać się, że jest to idealne miejsce na spędzenie tegorocznego Sylwestra.

Zobacz też: BAR STUDIO, KULTURALNA I NOCNY MARKET ORGANIZUJĄ WSPÓLNE WYDARZENIE POD NAZWĄ 1983

 

31-ego grudnia impreza rozpoczyna się o godz. 21:00. Przywita Was open-bar, wystrój stylizowany na lata 80`te i taneczne hity, przy których nie da się spokojnie ustać. Tego wieczora za Dj`ką pojawi się DJ Refresh wraz z największymi przebojami minionych dekad (80s, 90s & 00s). Nie ulega wątpliwości, że na parkiecie będzie gorąco. Jeśli chodzi o cenę wyjściówek, do 6-ego grudnia możecie zakupić je w promocyjnej cenie. Klub proponuje dwa warianty do wyboru:

OPCJA I - Wejściówka z open-bar`em

Cena: 150,00 zł/osoba

Płacicie za:

☞ Wejściówkę bez miejsca siedzącego

☞ Open Bar: Wódka, Whisky, Rum, Gin, Tequila; Drinki: Mojito, Caipirinha, Cuba Libre; Wino, Piwo, Napoje Bezalkoholowe, Kawa Herbata, Wino Musujące

☞ Toast noworoczny

☞ Śniadanie noworoczne

 

OPCJA II – Miejsce siedzące z open-bar`em i zestawem przekąsek

280,00 zł/osoba

Płacicie za:

☞ Wejściówkę i miejsce siedzące

☞ Przekąski Zimne i przekąski Gorące

☞ Open Bar: Wódka, Whisky, Rum, Gin, Tequila; Drinki: Mojito, Caipirinha, Cuba Libre; Wino, Piwo, Napoje Bezalkoholowe, Kawa Herbata, Wino Musujące

☞ Toast noworoczny

☞ Śniadanie noworoczne

 

 

Są to jedne z najniższych cen jakie możecie zapłacić w Warszawie za zamkniętą imprezę noworoczną. Śpieszcie się jednak z decyzją, po Mikołajkach za opcję pierwszą zapłacicie już 180zł za osobę, a za drugą 320zł za osobę (co i tak jest stosunkowo niskim kosztem). Poza tym, ilość miejsc jest ograniczona.

Bilety dostaniecie na terenie klubu.

 

Jeśli macie ochotę dopytać o szczegóły, podajemy drogi kontaktu:

Tel. Kom.: +48 602 685 805, + 48 600 856 571;

e-mail: rezerwacja@dekada.pl, dekada@dekada.pl

 

Decydujcie się szybko, a być może spotkamy się na parkiecie!