Zobacz też: Ruszają międzynaroddowe targi konopi Canabizz Warsaw

30.11 – piątek

Sound Of Ukraine / Alex Mechew & Vorobskix

Wyjątkowa impreza andrzejkowa, którą muzycznie poprowadzi duet Sound of Ukraine (Alex Mechew & Vorobskix). Otwórzcie się na rytmy prosto z Ukrainy, ciepło przywitajcie chłopaków i zgodnie ze słowiańskim zwyczajem – bawcie do białego rana!

Start: 21:00

Wstęp: 10zł

 

1.12 – sobota

Oszaleli Anieli!

Wielka, rodzinna biesiada w towarzystwie Vogule Poland. Kolędowanie, opłatek i projekcja wiążąca się z wielką rocznicą – tego dnia minie 15 lat od momentu, gdy Michał Wiśniewski i Mandaryna wzięli ślub w lodowej kaplicy w Szwecji. Nie można tego uczcić lepiej niż wspólnym oglądaniem ceremonii na wielkim ekranie. Nie możecie tego przegapić!

Start: 21:00

Wstęp: 15zł

 

8.12 – sobota

RAU Performance / Koncert specjalny + Goście

Koncert premierowy jednej z najciekawszej postaci na polskim rynku muzycznym. Jeśli jesteście fanami muzyki trap, nie możecie tego pominąć. Tego wieczora na scenie poza RAU pojawią się m.in. HOLAK i Jordah. Występ promuje najnowszy album artysty „RAU Performance - Mistrz Sztuki + goście”. To będzie głośny wieczór!

Start: 20:00

Wstęp: 30-50zł

 

15.12 – sobota

Kolęda z Lekko Techno

Ostatnia okazja przed świętami by spotkać się i wybawić. Jak będzie później – wszyscy wiemy, każdy wyląduje w innym miejscu by spędzić czas ze swoją rodziną. Z tej okazji Iskra zaprasza na misternie przygotowanego, przysłowiowego „śledzika”, aby zdążyć jeszcze złożyć sobie życzenia i świętować w wyborowym towarzystwie.

Start: 22:00

Wstęp: 10zł (Lista fb wchodzi za free)

 

Nie możemy się doczekać!