Zobacz też: 5 polskich filmów, które poprawią Wam nastrój

 

Grudzień 2018

Mowgli: Legenda Dżungli – już jest

Netflixowa ekranizacja dobrze znanej nam z czasów dzieciństwa opowieści o wychowanym w dżungli przez zwierzęta chłopcu. Do tej pory historię mogliśmy oglądać m.in. dzięki animacji Disneya. Już teraz możecie przekonać się, jak z interpretacją poradził sobie popularny serwis streamingowy.

 

Outlander: sezon 4 – już jest

Już teraz możecie sprawdzić jak potoczą się losy Claire i Jamie`go, którzy obierają kurs Karolina Północna. Jeśli jesteście fanami romansów fantasy, ten tytuł jest właśnie dla Was. Serial powstał w oparciu o serię powieści autorstwa Diany Gabaldon.

 

Dziennik Bridget Jones i Bridget Jones – w pogoni za rozumem – już jest

Hitowa ekranizacja powieści autorstwa Helen Fielding o perypetiach i rozterkach pechowej i nieperfekcyjnej trzydziestodwulatki oficjalnie pojawił się już w serwisie. Film poprawiający strój, idealny na samotne wieczory lub damskie posiadówki z przyjaciółkami.

 

Roma - 14.12

Świeża pozycja, aktualnie puszczana jeszcze przez warszawskie kina studyjne. Amerykańsko-meksykański dramat o perypetiach młodych służących pochodzących z indiańskiego ludu Misteków. Przejmując historia o niesamowitym klimacie.

 

Tidelands: sezon 1 – 14.12

Kryminał w klimacie fantasy – to chyba najtrafniejsze określenie ogólnego zamysłu serialu. Produkcję nagrano w Australii. Jej fabuła dotyczy zmian, jakie zaszły w rodzinnym miasteczku Cal McTeer, która po 10 latach spędzonych w poprawczaku powraca w rodzinne strony.

 

Chilling Adventures of Sabrina: Zimowa opowieść – 14.12

Specjalny, gwiazdkowy odcinek serialu, który w ostatnich miesiącach bije rekordy popularności. Pozycja szczególnie wyczekiwana przez fanów serialu oraz tych, którzy już stąpają z nogi na nogę na myśl o sezonie drugim, który powstanie - ale trzeba na niego jeszcze chwilę poczekać.

 

Styczeń 2019

Dama w vanie – 3.01

Co którzy jeszcze nie widzieli, wreszcie będą mieli ku temu okazję. Rewelacyjny film o ekscentrycznej, cwanej i do bólu bezpośredniej starszej kobiecie. Żyje z dnia na dzień w swoim ukochanym samochodzie i nawet przez myśl jej nie przejdzie, by przenieść się do normalnych warunków.

 

Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Dently’ego: sezon 2 – 5.01

Lubicie detektywistyczne klimaty z przymrużeniem oka? Na pewno więc widzieliście już sezon pierwszy tego serialu. Amatorskie dokonania Dirka i jego opornego asystenta Todda bawią do łez i skutecznie budują napięcie. Nie zabraknie również klimatów sci-fi.

 

Rotten – 6.01

Podzielony na odcinki dokument o tajnikach produkcji żywności i jej wpływie na środowisko naturalne. Korupcja, marnotrawstwo i prawdziwe niebezpieczeństwa związane z codziennymi nawykami żywieniowymi – koniecznie obejrzyjcie, jeśli temat Was ciekawi.

 

Atlantyda: Zaginiony ląd – 18.01

Kolejny kultowy tytuł na liście. Dobrze znana Disneyowska animacja z 2001r. pojawi się na witrynie w drugiej połowie stycznia. Na jak długo? Po zapowiedziach niezależnego serwisu streamigowego Disneya ciężko stwierdzić, więc oglądajcie szybko!

 

Grace and Frankie: sezon 4 – 19.01

Zabawna (choć może lepiej pasuje tu określenie – tragikomiczna) historia dwóch rywalizujących ze sobą emerytek, których mężowie pewnego dnia oznajmiają, że są w sobie zakochani doczekała się już czwartego sezonu. Obejrzyjcie, jeśli czasem lubicie popłakać się ze śmiechu!

 

Baronowie narkotykowi: sezon 1 – 19.01

Serial dokumentalny opowiadający o największych szychach narkotykowego biznesu. Ludzie kierujący się swoimi zasadami, prostolinijni, nieposiadający skrupułów, dysponujący ogromnymi sumami pieniędzy mający pod swoją kontrolą całe kraje i zmieniający bieg historii.

 

Zapasy pop-corn`u uzupełnione?