Zobacz też: Resort Komedii - rozkład jazdy na grudzień

Piątek, 14.12

Świąteczny Pop-up Shop w Zwykłym Życiu

Niewielka księgarnia w pawilonach zaprasza na mini-targi związane ze zbliżającą się gwiazdką. Znajdziecie tu najbardziej lubione, małe polskie marki i możliwość zakupienia ich wyrobów. Spodziewajcie się mody, biżuterii, ceramiki, grafik i wielu innych, pięknych rzeczy.

Zwykłe Życie, ul. Marszałkowska 27/35

Start: 12:00

 

Król – Teatr Polski w Warszawie

Spektakl wzorowany na treści jednej z najpopularniejszych w ostatnich latach polskich książek. Szczepan Twardoch „Król” – bo o tej pozycji mowa to opowieść o Warszawie u progu drugiej wojny światowej. Od 18-ego maja możecie obejrzeć tę historię w reżyserii Moniki Strzępki. Spektakl cieszy się taką popularnością, że grają go do tej pory. Również w najbliższy weekend.

Teatr Polski w Warszawie, ul. Kazimierza Karasia 2

Start: 19:00, bilet: 40-150zł (w zależności od miejsca)

Dekada » Let's Get Loud Rudolf! «

Co robić między Mikołajkami a Świętami Bożego Narodzenia, poza otwieraniem tych wszystkich kalendarzy adwentowych? Dobrze się bawić! Aby w międzyczasie nie zapomnieć, na jakie święta czekamy, wybierajcie imprezy tematyczne – już w najbliższy piątek w Dekadzie będzie na Was czekał Rudolf!

Klub Dekada, ul. Grójecka 19/25

Start: 22:00, bilety: 15-20zł (do godz. 23:00 osoby wpisane na listę wchodzą za free)

 

Sobota, 15.12

1,2,3 Muzika! - BUM BUM ORKEsTAR x Banjaluka Warszawa

To już ostatnia sobota w tym cyklu. Kolacja w bałkańskim klimacie, z wyśmienitą strawą, muzyką na żywo i klimatem, którego nie da się podrobić. Jeśli jeszcze Was tam nie było, najwyższa pora, by to nadrobić. Taka balanga!

Banjaluka, ul. Szkolna 2/4

Start: 21:00

 

Rooftop Christmas Party with special guest: Blonde (UK)

Kolejna impreza z cyklu tych gwiazdkowych. Tym razem jednak w klubie na najwyższym poziomie i o nowojorskim charakterze. Mowa oczywiście o The View Warsaw, gdzie możecie bawić się najbliżej gwiazd – aż 122m nad ziemią. Gość specjalny, prosto z Wielkiej Brytanii, Blonde!

The View Warsaw, ul. Twarda 18

Start: 22:00, bilety: 30-50zł

 

Śledzik z Lekko Techno / ISKRA / lista FB free

Lubicie Iskrę? A Lekko Techno? W takim razie nie może Was zabraknąć na ich ostatniej wspólnej imprezie przed Świętami. Skrzętnie zaplanowany, rodzinny wręcz wieczór z życzeniami, wspólnym ciepłem i nowym nagłośnieniem. Warto!

Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

Start: 22:00, bilety: 10zł (do 23:59 lista fb free)

 

Niedziela, 16.12

Targowisko Sztuki

Każdy, kto interesuje się sztuką na pewno bywa w Arkadach Kubickiego regularnie. W tym tygodniu jednak, uważamy, że powinien tu zajrzeć każdy, kto ma w rodzinie miłośnika sztuki i nie wie, co podrzucić mu pod choinkę. Na Targowisku znajdziecie prace studentów i absolwentów Warszawskiego ASP.

Arkady Kubickiego, Plac Zamkowy 4

Start: 11:00

 

Freakmarket

Kiermasz producentów, którym daleko do miana „wielkich marek”. Znajdziecie tu artystów i rzemieślników, tworzących unikatowe przedmioty. Będzie trochę ubrań, dodatków, biżuterii, naczyń, ale będą też projekty tatuaży, a to już mniej typowe. Zajrzyjcie po prazenty gwiazdkowe dla miłośników handmade`u!

Freakbutik, ul. Emilii Plater 9/11

Start: 12:00

 

Dziadek do orzechów Teatru Bolszoj | retransmisja na ekranie

Wspaniały, baletowy spektakl, który narodził się w Rosji w 1892r, do dziś wspomaga gwiazdkową atmosferę praktycznie na całym świecie. Jeśli macie ochotę popłynąć z muzyką Czajkowskiego i miękkimi ruchami tancerzy, zajrzyjcie do Kina Muranów gdzie możecie obejrzeć retransmisję tego arcydzieła.

Kino Muranów, ul. Generała Władysława Andersa 5

Start: 15:30, bilety: 25-27zł

 

Do zobaczenia!