Przeszklone drzwi, jasne, pastelowe wnętrze o lekko domowym, ale i nowoczesnym klimacie. Po wejściu na pewno w pierwszej kolejności zwrócicie uwagę na wygodne, kolorowe fotele i gablotkę, w której wnętrzu dzieje się magia. Tak właściwie, to magia dzieje się pełen etap i pomieszczenie wcześniej, czyli w kuchni. To właśnie tam powstają łakocie od Sweet Home, abyście mogli je pałaszować w przytulnych lokalach cukierni.

Zobacz też: Gdzie warto wyskoczyć z przyjaciółką?

 

Cukiernia znajdziecie w wielu częściach Warszawy, ale nie tylko. Szukajcie między innymi na Gocławiu, Tarchominie, Białołęce, Kabatach, Woli, Bemowie, Starym Mokotowie, Ursynowie i Ochocie, a także w Legionowie, Michałowicach, Łomiankach i Pomiechówku. To właśnie w tym ostatnim mieście od 15-tu lat powstają ich wypieki. Miejscowość słynie z rezerwatów przyrody, czystej wody i świeżych, regionalnych składników. Nie ma więc czemu dziwić się, skąd firma czerpie inspiracje – natura to słowo, które w pełni oddaje ideologię produkcji Sweet Home.

 

 

Co znajdziecie w asortymencie? Niebywale reprezentacyjne wyroby, w tym ciasteczka, ciasta, drożdżówki i torty. Znajdziecie tu śliczne, niewielkie wypieki nadające się idealnie na upominek dla bliskiej osoby lub poprawiacz nastroju dla siebie samego. Możecie tu również zamówić okazałe torty o przeróżnych smakach, formach i kolorach. Jeśli pokusicie się na zajrzenie do ich galerii (co serdecznie polecamy) natkniecie się na takie realizacje jak tablica szkolna z okazji Dnia Nauczyciela, leśny pieniek dla miłośnika przyrody czy food-porn`owe kompozycje rodem z marzeń największych łasuchów. Każdy znajdzie coś dla siebie, to nie ulega wątpliwości. Tym bardziej, że firma oferuje możliwość zamówienia wybranego przez siebie cudu metodą on-line. Wystarczy, że zajrzycie na ich stronę internetową (https://www.sweet-home.pl/) i będziecie postępować według podanych tam kroków.

 

 

Są tu jacyś zwolennicy tradycyjnych wyrobów? No pewnie że są, szczególnie w okresach okołoświątecznych. Teraz jest już trochę za późno na jakiekolwiek zamówienia bożonarodzeniowe, ale jeśli zajrzycie na dniach do jednej z filii, na pewno znajdziecie coś, co zadowoli wszystkie spragnione karnawałowych rarytasów brzuchy. Makowiec, sernik, faworki? Bierzcie póki są, piękne, pachnące i pyszne!

 

 

Co możemy jeszcze dodać? Na pewno informację, że do Sweet Home warto zaglądać przez cały rok. W sezonie letnim czekają na Was pyszne, naturalne lody w wielu wariantach smakowych (zarówno klasycznych jak i tych wymyślnych). Wiosną, jesienią i zimą warto zabrać tu kogoś bliskiego lub wstąpić w drodze do pracy, by skosztować miejscowej, delikatnej mieszanki arabiki wypalanej przez mistrza roadsterów lub jednej z nietypowych, aromatycznych herbat.

 

 

Dla tych, którzy na początek wolą rozbudzić apetyt fotografiami, zostawiamy adresy mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/pg/CukierniaSweetHome/photos/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/cukierniasweethome/

 

 

Uwaga! Ryzykujecie zasłodzeniem (choć dla nas to pikuś)!