AIOLI to restauracja, która zadebiutowała w Warszawie. W tym momencie w stolicy posiada już dwa lokale, a poza tym, po jednym w Gdańsku i Katowicach. Każdy z lokali ma swój własny, charakterystyczny klimat. W designerskich, nowoczesnych (ale wciąż przytulnych) wnętrzach wręcz roi się od sztuki, a obszerne bary dodają aranżacją miejskiego charakterku.

 

 

W ciągu dnia jest spokojnie, idealnie by podładować baterię do kolacji. Wieczorami zaś robi się gwarno i gęsto, co sprzyja pełnym energii spotkaniom towarzyskim i ewentualnemu późniejszemu przeniesieniu się do najlepszych klubów muzycznych w mieście. Czasem ten ostatni punkt można totalnie ominąć i zostać, by rozkoszować się muzyką na żywo przy ulubionym drinku i dajmy na to, makaronie.

 

 

Już w najbliższy czwartek, 31.01 w Katowicach właśnie taka okazja się nadarzy. O godzinie 20:00 na scenę AIOLI Inspired by Katowice wejdzie Krzysztof Płonka – uczestnik programów „The Voice of Poland” oraz „Must Be The Music” o dojrzałym głosie i soulowym zacięciu. Artysta najbardziej rozpoznawalny jest  Warszawie i Krakowie. Swoją karierę rozpoczął w wieku lat 16-tu, by na swojej muzycznej ścieżce trafić na takich muzyków jak Marek Kościkiewicz z grupy De Mono, Filip Sojka czy Mateusz Ziółko. Podczas występu w AIOLI artysta zaprezentuje swoje aranżacje piosenek z repertuarów m.in. Johna Mayera, U2, Cheta Fakera, Kings of Leon, Dawida Podsiadło czy kultowego zespołu Dżem. Nie możemy się doczekać!

Zobacz też: Oficjalne otwarcie AIOLI Inspired by Katowice

 

 

Tym bardziej, że przez cały dzień i wieczór tego dnia w restauracji obowiązywać będzie specjalna promocja – koktajl dnia, stworzony na tę okazję w cenie 19zł. Znając barmanów AIOLI, na pewno będzie to coś nie tylko wyjątkowego w smaku, ale też przepięknie podanego. Do tego ich wyśmienite dyniowe gnocchi z borowikami lub jedna ze znanych w całej Polsce pizz – o tak, to będzie perfekcyjny wieczór.

 

 

Czy wśród czytających właśnie dostrzegliśmy smutne miny Warszawiaków, rozczarowanych brakiem możliwości wyrwania się do Katowic? Tak nam się wydawało. Spokojnie, tego samego dnia AIOLI Bread&Aperitivo z Chmielnej przygotowało święto rosyjskiej wódki. Wieczór „Nas nie dogoniat” to fenomenalna okazja by spróbować butelkowanych specjalności od naszych sąsiadów ze wschodu. Wszystkie pozycje z wódką premium BIELUGA objęte są specjalną promocyjną ceną, a dodatkowo w karcie potraw pojawi się deska po brzegi wypchana specjałami prosto z rosyjskich stołów. Wpadajcie od 17:00!

 

„AIOLI Cię zadowoli” – szczera prawda!