Niestety nie aż tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Udział w projekcie mogą wziąć obywatele Stanów Zjednoczonych, którzy skończyli 18 lat. Nie umniejsza to jednak faktu, że inicjatywa się świetna. Jeśli spełniasz powyższe kryteria i masz ochotę wziąć udział w losowaniu, czytaj dalej.

Od niedawna jednymi z najpopularniejszych ambasadorów wegańskiego trybu życia są Beyonce i Jay-Z. Z końcem minionego roku ukazała się książka o tytule „The Greenprint: Plant-Based Diet, Best Body, Better World”, która jest częścią projektu mającego na celu przybliżenie ludziom istoty weganizmu, faktów na temat jego wpływu na nasze ciało oraz otaczający nas świat. Duet wziął czynny udział w jej powstaniu, jeśli jesteście ciekawi co z tego wyszło, łapcie LINK.

Zobacz też: Gdzie zjeść wege-obiad do 20zł? Warszawa

 

Kolejnym elementem projektu „Greenprint” jest wielkie losowanie. Nagroda w nim jest niemała: po jednej wejściówce na każdą z tras odbywających się do 2049 roku. Niestety, jest tylko jedna i jak pisaliśmy wcześniej, dostępna wyłącznie dla obywateli USA. Z konkursu wykluczeni są również bliscy i rodziny każdego z organizatorów.

 

 

Tak poza tym, udział w projekcie jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na stronę internetową https://www.thegreenprintproject.com/ i postępować zgodnie z podanymi krokami. Jednym z nich jest oczywiście rejestracja i wypełnienie ankiety zgłoszeniowej. Deadline to 22.04.2019r. Obowiązuje limit jednego zgłoszenia na każdy adres e-mailowy i osobę. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, pozostaje czekać na ogłoszenie wyników. O wygranej dowiesz się z e-maila.

Dokładny regulamin loterii znajdziesz TUTAJ

 

Spełniasz wszystkie wymagania? Będziemy trzymać kciuki!