„Na co dzień krewetkę możesz u nas zjeść, a 23.02 będziesz mógł ją sobie wytatuować.” – Pisze restauracja Banajaluka, charakterystycznym dla siebie żartem, na facebook`owej stronie wydarzenia. To zdanie to jednak najprawdziwsza prawda, bo w najbliższą sobotę, w miejscu słynącym z bałkańskiego klimatu i wyśmienitej kuchni, będziecie mogli wydziarać sobie inspirowane kulinariami motywy.

Zobacz też: Pierwsze urodziny Domu Whisky

Wydarzenie w skrócie

Igły, tusz i maszynki szykuje dla Was Art Force Tattoo. Studio to znane jest ze swojego profesjonalizmu, kreatywności oraz pewnej, a równocześnie i „rozmachanej” kreski. Jednodniowe studio tatuażu w Banjaluce to jednak nie tylko możliwość ozdobienia swojego ciała wyjątkowym wzorem. To też szansa na pomoc choremu na mukowiscydozę, małemu chłopcu.

 

Ogłoszone wzory, part I

Antoś to wyjątkowo waleczny brzdąc, któremu nieuleczalna choroba genetyczna sukcesywnie wyniszcza układ oddechowy i pokarmowy. Aby pomóc mu w walce i wesprzeć finansowo rodzinę, która nie poddaje się trudnościom losu ekipa Art Force Tattoo i restauracja Banjaluka przygotowała tę wyjątkową akcję.

 

Antosiowi możecie pomóc też na inne sposoby!

Niezależnie od tego czy chcecie pomóc, czy po prostu macie ochotę na dziarkę nawiązującą do sztuki gastronomii powinniście skorzystać z okazji i czym prędzej zapisać się pisząc na adres artforce@artforce.pl. Nie musicie się jednak z tym zbytnio napinać – na miejscu będzie możliwość oddania się pod igłę bez wcześniejszego uprzedzenia.

 

Ogłoszone wzory, part II

W Banjaluce nie zabraknie dodatkowych, towarzyszących wydarzeniu atrakcji. Przede wszystkim, przez cały dzień wszystkim jedzącym i tatuującym się osobom towarzyszyć będą rządzący za deckami DJ Black Belt Greg i Dj Matka. Dodatkowo, pojawią się dania inspirowane sztuką tatuażu i pokaz live cooking w wykonaniu miejscowego Szefa Kuchni Olafa Michalczyka. Dla towarzyszy dziaranych nie zabraknie oczywiście bałkańskich trunków, w tym wybór win i regionalnego piwa.

 

Olaf w akcji

 

Poniżej kilka przydatnych odnośników:

Studio Tatuażu Art Force Tattoo 

Antoś, na leczenie którego zostanie przeznaczony cały dochód uzyskany tego dnia

Oraz gospodarz, restauracja Banjaluka Warszawa

Link do wydarzenia => https://www.facebook.com/events/812960452378454/?active_tab=about

 

Kiedy? Sobota, 23.02

Gdzie? Banjaluka, ul. Szkolna 2.4

Po co? By zyskać nową, inspirowaną kulinariami dziarkę, posłuchać set`ów od DJ Black Belt Greg i DJ Matka, zobaczyć miejscowego szefa kuchni Olafa w akcji, a przy okazji pomóc walecznemu Antosiowi.

 

Liczymy, że spotkamy się na miejscu! <3