Teatr Powszechny

Teatr powszechny, sztuk dla studenta, tanie spektakle, warszawa

Naszym faworytem zdecydowanie jest Teatr Powszechny, który w każdy wtorek i środę oferuje specjalny projekt przeznaczony dla studentów. Na dowolny spektakl możecie kupić bilet za 25 zł! A co oferują w najbliższym czasie? Sztukę "Każdy dostanie to, w co wierzy" (graną 15 i 16 marca) opartą na powieści "Mistrz i Małgorzata" - Woland, Behemot i inni, tym razem znajdą się jednak w Warszawie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, kim jest obywatel współczesnej demokracji.

Więcej info: tu
 


 Och Teatr

Och Tetar, warszawa

A co w teatrze na Ochocie? Specjalna pula biletów studenckich na wybrany zestaw spektakli. Za 30 zł możecie obejrzeć w marcu między innymi spektakl "Alicja Alicja" opowiadający historie kobiet we współczesnym świecie oraz "Zemstę" Aleksandra Fredry.

Więcej info: tu
 


 Teatr Polonia

Teatr Polonia, warszawa

Taka sama oferta jak w Och Teatrze przygotowana jest także w Teatrze Polonia. Oferowane są jednak inne sztuki. W marcu koniecznie do obejrzenia "Kolacja Kanibali", w której przeniesiecie się do okupowanej Francji z 1942 roku.

Więcej info: tu
 


 Teatr Dramatyczny

Teatr Dramatyczny, warszawa

Akcja  "Teatr Przyjazny Studentom" oferuje wybrane spektakle w cenie 20 zł. Sztuki możecie oglądać na wszystkich scenach warszawskiego Teatru Dramatycznego.

Więcej info: tu
 


 Teatr Polski

Teatr Polski, Warszawa

Obojętnie jaki spektakl (z wyjątkiem spektakli gościnnych oraz wydarzeń specjalnych) obejrzycie za 25 złotych. Specjalne premiery studenckie można obejrzeć za 15 złotych! Koniecznie zerknijcie na repertuar, w marcu można zobaczyć jeszcze między innymi "Emigrantów", "Burzę" czy "Wesele".

Więcej info: tu