Warsaw Market Spring


Kiedy: 13 marca
Gdzie: Babka do Wynajęcia
Wejście: free
Link do wydarzenia: tu

babka do wynajęcia, warsaw market spring

Moda od polskich projektantów, czyli design do domu, naturalne oraz ekologiczne kosmetyki dla Pań i Panów, książki, zabawki i modę dla najmłodszych, gadżety - to wszystko w jednym miejscu. Gotowi na wiosenną zmianę garderoby? 28. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA 2016 - dzień 4

Kiedy:
13 marca, g. 10- 16
Gdzie: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie
Warszawa, ul. Marsa/56c
Wejście: 50 PLN
Link do wydarzenia: tu

Targi Sportów wodnych, warszawa, marsa hala

W dniach 10-13 marca 2016 roku w Warszawie odbędą się największe w tej części Europy Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Po raz dwudziesty ósmy na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy. Będzie ciekawie!


 VIII Wystawa Tulipanów - dzień 2

Kiedy:
13 marca, g. 10 - 18
Gdzie: Stara Oranżeria / Teatr Królewski
Wejście: 5 PLN
Link do wydarzenia: tuWystawę blisko 100 odmian tulipanów wyprodukowanych w polskich gospodarstwach ogrodniczych będzie można oglądać w sobotę i niedzielę 12–13 marca 2016 w godz. 10–18.
W tych samych godzinach czynny będzie kiermasz kwiatowo-cebulowy obok Oranżerii oraz stoiska z wydawnictwami ogrodniczymi w Oranżerii.


 Niedzielny brunch w Berku!


Kiedy: 13 marca, g. 11 - 14
Gdzie: Shipudei Berek
Wejście: 29 PLN
Link do wydarzenia: tu

Berek, brunch, niedziela w warszawie, stolica, co robić w niedzielę

Zapraszamy do suto zastawionego, izraelskiego stołu!

Szef Kuchni stworzy dla nas autentyczną ucztę, opartą na klasycznych, telawiwskich smakach. Ucztujemy od 11 do 14. Co w menu? Ulubione klasyki z karty, oraz kilka pozycji, które pojawią się w niedzielę tylko gościnnie. MNÓSTWO OPCJI DLA WEGAN I WEGETARIAN!

Pod koniec uczty będzie można wziąć udział w krótkim warsztacie z Ofirem Vidavskym. Co to takiego jest ta tahina, za’atar i sumak? Postaramy się podać odpowiedzi na wszystkie pytania i oprócz pysznego jedzenia zaserwować też solidny kawałek wiedzy 


 AFF7 - ART FRESH FESTIVAL 7 - JEDEN DZIEŃ - 100 ARTYSTÓW


Kiedy: 13 marca, g. 11 - 14
Gdzie: Shipudei Berek
Wejście: 29 PLN
Link do wydarzenia: tu

AFF7< Art Festival

Celem AFF jest pomoc artystom w zaistnieniu na rynku sztuki, czyli szeroko rozumiana promocją artystów wśród krajowych i międzynarodowych koneserów i kolekcjonerów, a także w kręgach galerii sztuki.

AFF jednoczy artystów z różnych środowisk; jest miejscem spotkania studentów uczelni artystycznych, twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny, a także tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w obszarze sztuki.
Od 2010 roku AFF jest wspólnym przedsięwzięciem artystów, organizacji American Friends in Warsaw oraz dyrekcji Sheraton Warsaw Hotel. Każda kolejna edycja festiwalu wzbudza coraz większe zainteresowanie – w marcu 2015 odwiedziło nas ponad 3000 osób.

Goście AFF mogą nie tylko podziwiać dzieła, ale także porozmawiać z artystami, zorientować się w najnowszych tendencjach w sztuce i nabyć dzieła bezpośrednio od twórców.