Prognozy są jednoznaczne: szalona impreza pod rozgwieżdżonym niebem aż do świtu, najlepsze piwa rzemieślnicze, drinki, tapasy, muzyka i wyborne towarzystwo. Tak, będzie bujało, a wszystko to w słusznym celu – hucznie otwiera się sezon na rzece! Wieczór ten zostanie przepełniony przyjemnościami, a powodów jest aż nadto.

Ten sezon zdecydowanie należy powitać należycie. Okres letni obfitować będzie w atrakcje i niespodzianki, świetne wydarzenia, spotkania, gorące imprezy na dachu, a na deser – wpędzające w totalny błogostan rejsy po rzece. Wybór będzie ogromny. Sami nie możemy doczekać się imprezy i tego, co będziemy robić na Wiśle każdego kolejnego dnia, bo planów jest sporo! - zapowiadają właściciele Przystani Nowa Fala.

Przystań Nowa Fala na Wiśle to przestrzeń, zapewniającą wakacyjną pełnię szczęścia: gastronomiczną i barową – szeroki wybór rzemieślniczych piw, drinków, świetne wina oraz oryginalne tapasy, bajgle i frytki w różnych wersjach, widokową – towarzystwo Wisły, dwa cudowne pokłady (jeden osłonięty, drugi odsłonięty) i programową – od całodziennego relaksu, przez imprezy na rooftopie po wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne, a do tego, co najważniejsze – niepowtarzalną w Warszawie ofertę rejsów po Wiśle. Znajdziecie tu wszystkie możliwości pływania po Wiśle m.in.: drewniane łodzie Floty 511 rodem z filmów Wesa Andersona, motorówki Miami Wars, kajaki, czy SUPy.

Imprezę otwarcia sezonu zagrają popularni warszawscy Dj-e czyli polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, prezenter, dyrektor kreatywny newonce.radio Piotr Kędzierski oraz  GLASS Hunters - pierwszy na świecie dyskdżokejski boysband; grają muzykę pięciu dekad, nie stosują żadnych diet, więcej w nich rocka niż rapu!

Przystań Nowa Fala cumuje tuż przy Muzeum nad Wisłą i BUW, obok CNK.  Najlepiej dojechać:              
- metrem, to 3 min w stronę Starówki od stacji Metro CNK;       
- autem, od ul. Lipowej 1, skąd dzieli Was 1 min do Wisły i Przystani Nowa Fala.              

 

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/2268151986742948/ 

Facebook:
https://www.facebook.com/PrzystanNowaFala/ 

 

Koniecznie wpadnij!