Głównymi bohaterami filmu „Znajdę Cię” w reżyserii Marthy Coolidge są Rachel Rubin i Robert Pułaski, pomiędzy którymi rodzi się wielkie, romantyczne uczucie. Gdy ich poznajemy, uczą się w szkole muzycznej i snują marzenia o występach w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Ich życie płynie beztrosko w mieście pełnym barw i kontrastów – w wielokulturowej Łodzi. Do momentu, kiedy wybucha wojna.

Film „Znajdę Cię” nie tylko opowiada o Łodzi, jej bogatej historii i tradycji, ale również w Łodzi powstawał. Obraz wyreżyserowała Martha Coolidge, pierwsza i dotychczas jedyna kobieta, która stała na czele Amerykańskiej Gildy Reżyserów (DGA), autorka m.in. „Angie” i „Historii Rose” (nominacja do Oscara oraz Złotego Globu za pierwszoplanową rolę kobiecą dla Laury Dern oraz za drugoplanową rolę kobiecą dla Diane Ladd). Do pracy przy „Znajdę Cię” zaprosiła wielu wybitnych, uhonorowanych Oscarami twórców. W produkcję zaangażowane są takie nazwiska, jak: David S. Ward(zdobywca Oscara za najlepszy scenariusz oryginalny do „Żądła”), producent Fred Roos (zdobywca Oscara za „Ojca Chrzestnego II” oraz nominacji za „Czas Apokalipsy”), Michael Minkler (reżyser dźwięku, który otrzymał trzy statuetki Amerykańskiej Akademii za „Dreamgirls”, „Chicago” i „Helikopter w ogniu”), Richard Chew (uhonorowany Oscarem za montaż do filmu „Gwiezdne wojny, część IV: Nowa nadzieja” oraz nominowany do Oscara za montaż do „Lotu nad kukułczym gniazdem”). Muzykę skomponował Jan A.P. Kaczmarek, autor muzyki do ponad 60 filmów, laureat Oscara za muzykę do filmu „Marzyciel”.

W międzynarodowej obsadzie filmu znaleźli się m.in. ceniony angielski aktor Leo Suter, Adelaide Clemens („Wielki Gatsby”, „Generacja Hmm”), Stellan Skarsgård (ulubiony aktor Larsa von Triera), Connie Nielsen (odtwórczyni głównej roli w „Gladiatorze” i Królowa Hippolita w „Wonder Woman”) oraz Stephen Dorff(bohater takich filmów, jak „Wieczny łowca” i „Między miejscami”). W filmie wystąpili również znakomici polscy aktorzy, w tym Małgorzata Kożuchowska, Agata Buzek, Weronika Rosati, Jacek Braciak, Marcin Czarnik czy Maciej Zakościelny.

Polska premiera filmu „Znajdę Cię” odbędzie się 12 lipca 2019 roku w Łodzi podczas uroczystej Gali Otwarcia Festiwalu Transatlantyk. Gośćmi Gali będą m.in. reżyserka Martha Coolidge oraz odtwórca głównej roli męskiej, Leo Suter.