W Wielkiej Brytanii mieszka ponad milion Polaków, którzy próbują spełnić swoje marzenie o lepszym życiu. Jedną z nich jest nastoletnia Violet Valenski, która śni o karierze w brytyjskim szołbiznesie. Jej kochająca, ale mocno stąpająca po ziemi matka widzi ją raczej w szkole, która da jej spokojną, pewną pracę. Gdy w ich miasteczku odbywają się eliminacje do słynnego talent show „Teen Spirit”, Violet bez wiedzy matki bierze w nich udział i ku swemu zdumieniu przechodzi do finałowego etapu. Skromna, niedoświadczona, ale utalentowana nastolatka z prowincji trafia nagle w tryby wielkiej rozrywkowej machiny. Tu wszystko dzieje się szybko, każdy myśli tylko o sobie, a o sukcesie nie zawsze decyduje talent. W takiej sytuacji to właśnie wsparcie najbliższych może okazać się kluczowe w drodze na życiowy szczyt. Los młodzieńczych marzeń Violet jest więc nie tylko w rękach jurorów, ale także jej matki.

 

 

Na fantastycznej ścieżce dźwiękowej utwory takich gwiazd jak Ariana Grande, Annie Lennox, Ellie Goulding, Robyn, Orbital, Katy Perry i inni.

Debiut reżyserski Maxa Minghelli, gwiazdora takich filmów jak „THE SOCIAL NETWORK”, „OPOWIEŚCI PODRĘCZNEJ” i „STAŻYŚCI”.

 

 

Marzysz o tym żeby zaśpiewać? Mamy dla Was do wygrania trzy indywidualne lekcje śpiewu. Indywidualna lekcja śpiewu pomaga rozwinąć głos, nabrać swobody i pewności w posługiwaniu się nim także podczas mówienia.

Zobacz więcej na prezentmarzen.com

Co należy zrobić?

Napisz nam co chciałbyś zaspiewać i dlaczego? Wyślij nam odpowiedź na adres redakcja@mowianamiescie.pl do 11 lipca do godziny 12.00.

Zwycięzców wybierze redakcja Mówią na mieście a trzech zwycięzców poinformujemy mailowo.

Do dzieła aaaaa !