Zobacz też: Ceniony na całym świecie teatr KTO wystąpi w Warszawie

Piątek 12.07

Krzaku na trzepaku czyli piątkowe bifory na naszym podwórku | Mazal Tov

Piątkowe wieczory w Mazal Tov to świetna okazja by rozgrzać się przed weekendem. Już od godz. 18:00 o muzyczną oprawę zadba DJ Krzaku. Skoro będzie muzyka, na pewno nie zabraknie też tańców i śpiewu, a czym zapewniają organizatorzy. Za odpowiednią „zaprawę” odpowiedzialny będzie browar Inne Beczki. Polecamy być wcześniej, aby napełnić brzuchy pysznym jedzeniem w polsko-żydowskim wydaniu.

Start: 18:00

Mazal Tov, ul. Podwale 29

 

 

MOMU Live: Glassy DJ Set

Udany bifor to gwarancja udanej nocy. Naszą drugą przed-imprezową propozycją jest wieczór w MOMU – restauracji skoncentrowanej na casualowej, unowocześnionej formie polskiej kuchni. Jeśli jednak myślicie, że mamy na myśli „po prostu” kolację, to grubo się mylicie. Wpadajcie na wino i wyśmienite koktajle przy ambientowo-jazzowo-house`owym secie od Glassy`iego!

Start: 19:00

MOMU, ul. Wierzbowa 9/11 (tuż przy Placu Teatralnym)

 

 

Do Utraty TCHU vol. 3 | Glass Hunters | Przystań Nowa Fala

Po udanej rozgrzewce zajrzyjcie tam, gdzie imprezowanie smakuje najlepiej latem. Barkę Przystań Nowa Fala znajdziecie vis-à-vis Muzeum Nad Wisłą. To tu, w najbliższy piątek, w rejs prosto na inną planetę zabierze Was ostatni boysband na Ziemi. Głodnej tanecznych przygód publice serwują najgorętsze hity lat 60,70,80,90,00, szczególnie te, o których myśleliście, że już nikt ich nie pamięta.

Start: 21:00

Przystań Nowa Fala, Bulwar gen. George`a Smitha Pattona

 

 

Sobota, 13.07

Fort Open Air 19' #2

Pierwsza, tegoroczna edycja Fortu Open Air, która odbyła się w zeszłym tygodniu, pozytywnie zaskoczyła organizatorów zainteresowaniem i frekwencją. Nie spoczywając na laurach, idąc za ciosem ogłaszają, że w tym tygodniu powtórka z rozrywki! Całonocna impreza w stylu techno, podczas której muzyczne napięcie rozwija się stopniowo, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta. Bilet kupiony wcześniej kosztuje 30zł, w dniu imprezy – 35/40zł.

Start: 19:00

Ul. Wał Miedzeszyński 345

 

 

Teatr KTO ● Peregrinus ● Spektakl plenerowy w Lunaparku

Wyjątkowe wydarzenie dla fanów teatru, ale nie tylko! Do Lunaparku, zawita Teatr KTO, który tworzy spektakle zachwycające publikę w Europie i obu Amerykach, a ich sztukę na całym świecie podziwiało już ok. 2.000.000 widzów! Sceną dla nich bywa konwencjonalny plac targowy, ulica handlowa czy deptak spacerowy - tym razem będzie to przestrzeń naszego kompleksu! – piszą organizatorzy. Nie wiemy jak Wy, ale my nie możemy się doczekać!

Start: 21:00

Lunapark, ul. Wał Miedzeszyński 407

 

 

Wielkie Urodziny ISKRY | lista free

No to teraz pojedziemy frazesem – ciężko uwierzyć w to, jak szybko leci czas. To już 6-te urodziny Klubu Iskra! Przed Nami wielkie świętowanie rodem z amerykańskich filmów – ogród, basen, bańki i najlepsza muzyka. Tego wieczora zagrają m.in. DJ PUNCHLINE, Kuvau, Alex Köffer i Dj Black Belt Greg. Według planu, impreza ma skończyć się o 5:00 nad ranem, ale jak będzie, tego nie wie nikt. Wpisani na listę wchodzą za free, reszta płaci dyszkę.

Start: 21:00

ISKRA Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5

 

 

Niedziela, 14.07

JOGA na Polu Mokotowskim

Po takim weekendzie warto się wyciszyć i nieco porozciągać wymęczone ciało. Wyjątkowe, całkowicie bezpłatne zajęcia jogi, prowadzone pod chmurką przez nauczycieli JogaRytmu we współpracy z kultowym Pubem Lolek są do tego świetną okazją. Poziom zajęć jest podstawowy i odpowiedni dla każdego, więc nie macie się czego bać. Każdy uczestnik zajęć dostanie voucher (50% rabatu) na koktajle i sałatki serwowane w Pubie Lolek. Zbiórka na łące między Lolkiem a JogaRytmem!

Start: 11:00

Pole Mokotowskie, łąka pomiędzy ulicami Józefa i Jana Rostafińskich 4 a Rokitnicką 20

 

 

Targi Rzeczy Wyszukanych / ZOO Market / Lipiec

Jeśli z kolei macie ochotę na małe zakupy w niehandlową niedzielę, koniecznie zajrzyjcie na ZOO Market. Targi Rzeczy Wyszukanych to świetna okazja by wyłapać dla siebie prawdziwe perełki – od domowych „dynksów”, które właśnie zyskują nowe życie, poprzez sztukę, po handmade od polskich wytwórców. Przy okazji jest szansa na wyciągnięcie si8ę na leżaku przy słoiku miejscowej lemoniady. Warto!

Start: 11:00

ZOO Market, al. Solidarności 55

 

 

Niedzielne kino na tarasie: "Call me by your name" | Paloma nad Wisłą

A na miłe zakończenie weekendu, jako kropkę nad „i” tego krótkiego wypoczynku, proponujemy seans pod gołym niebem. "Call me by your name" to historia osadzona w 1983 roku w północnych Włoszech, opowiadająca historię letniego romansu siedemnastoletniego Elio Perlmana (Timothée Chalamet) i dwudziestoczteroletniego asystenta jego ojca-profesora, Olivera (Armie Hammer). Nie zabraknie świetnego jedzenia i pysznych napojów.

Start: 21:00

Paloma nad Wisłą, Wybrzeże Kościuszkowskie 22

 

 

Do zobaczenia na mieście!