Zobacz też: Spritz Bar z muzyką nad Wisłą. Idealnie

eatPoint.pl działa już na terenie Warszawy, Lublina oraz Szczecina. Twórcy w niedługim czasie przewidują dołączenie do bazy kolejnych miast. Dzięki możliwościom, jakie stwarza platforma już nigdy więcej nie będziesz musiał dzwonić do lokalu i pytać o dostępność miejsc. Rezerwuj stolik o dowolnej porze i voila! Ciesz się posiłkiem w ulubionej restauracji bez niepotrzebnego stresu i straty czasu.

Strona eatPoint.pl to jednak nie tylko platforma, za pomocą której bez problemu zabookujesz stolik w dogodnym dla siebie terminie przez Internet. To również baza sprawdzonych restauracji – zaawansowane filtry i czytelna mapka pomagają wybrać lokale z preferowanym rodzajem kuchni, w wybranej lokalizacji i z dodatkowymi udogodnieniami czy atrakcjami.

 

 

eatPoint.pl to przede wszystkim oszczędność czasu oraz wygoda.

Użytkownicy eatPoint.pl nie muszą spędzać długich godzin na poszukiwaniu interesujących ich informacji w sieci, a także zaprzątać sobie głowy zapamiętywaniem terminów rezerwacji.

Możesz więc mieć pewność, że rezerwując stolik z kilkudniowym lub nawet kilkutygodniowym wyprzedzeniem nie zapomnisz o wybranym terminie. System eatPoint.pl w dniu rezerwacji wyśle Ci SMS lub e-mail z przypomnieniem. Dla wygody użytkowników twórcy platformy przykładają szczególnie dużą wagę do aktualizacji danych restauracji, dzięki czemu już nigdy nie zaskoczą Cię zmienione godziny otwarcia, ceny w menu czy sam profil knajpy. Co ważne, każda z restauracyjnych wizytówek jest zaopatrzona w zdjęcia jedzenia oraz samego lokalu.

W dodatku, wszystkie te dane znajdziesz w jednym miejscu, a co za tym idzie, korzystając z serwisu oszczędzisz przede wszystkim choć trochę własnego czasu – każdy, kto choć raz chciał zorganizować kolację na kilka (niekiedy – wymagających) osób z odpowiednim wyprzedzeniem na pewno wie o czym mowa. Portal ten daje również możliwość wystawiania opinii, co ułatwi kolejnym poszukującym dokonać wyboru, a korzystającym z niego lokalom doskonalić swoją ofertę.

 

 

„Platforma eatPoint.pl dopiero wystartowała i nieustannie się rozwija. Oprócz poszerzania bazy restauracji o kolejne lokale oraz miasta, pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, które pomogą klientom restauracji nie tylko w dokonaniu rezerwacji, ale także w składaniu zamówień. Trwają także prace nad aplikacją mobilną.” – piszą twórcy.

 

Nam nie pozostaje nic innego jak platformę polecić i czekać na jej dalszy rozwój. eatPoint.pl jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla każdego, komu wybór odpowiedniej restauracji, a następnie zarezerwowanie stolika kojarzy się z drogą przez mękę. Uważamy, że z funkcji oferowanych przez serwis będą zadowoleni nie tylko klienci prywatni, ale również biznesowi.

 

Na koniec lista warszawskich lokali, które na ten moment znajdziecie na eatPoint.pl:

Art sushi, Ciao Napoli, City Restaurant, El Caribe, Everest – Nepal, Fat Finch, IO Raviolo, Indyjskie smaki, La Brasserie Moderne (Sofitel), Nigina Restauracja Tadżycka, Nanaki Sushi, Ontano bistro, Pizzeria Złota 65, Pycha Na Widelcu, Rani Warszawa, Ręczna Robota, Villa Sushi & Thai, Witaly, Zdrowa Krowa Warszawa

 

Smacznego!