Krok po kroku

Wystarczy, że ściągniesz aplikację mobilną, która jest dostępna w Google Play oraz App Store. Następnie trzeba poddać weryfikacji prawo jazdy oraz kartę płatniczą i poczekać na potwierdzenie utworzenia konta. Jeśli wszystko będzie w porządku możesz jechać gdzie chcesz. 

Wynajęty samochód otworzysz za pomocą swojego smartfona. Dlatego pamiętaj żeby zawsze mieć naładowany telefon, bo bez tego wynajęcie auta nie będzie już takie proste. Ogromnym plusem CarSharingu jest tankowanie dosłownie za darmo. Nie dość, że parkujesz gdzie chcesz to jeszcze nie płacisz za parkingi. Nie musisz martwić się o garaż.

Wykorzystaj zalety CarSharingu i odkryj lepszy sposób poruszania się po mieście! 

Dzięki aplikacji PANEK, możesz podróżować szybciej i taniej. Zapomnij o zatłoczonych tramwajach, autobusach oraz dłuższych trasach, które tylko marnują Twój cenny czas. Zacznij już dzisiaj jeździć gdzie chcesz i ile chcesz samochodem, którego nie musisz posiadać. Nie oszukujmy się kupno i utrzymanie auta to spory wydatek. Dlatego pora zastanowić się co zrobić z zaoszczędzonymi pieniędzmi.

 

panek aplikacja mówią na mieście

aplikacja Panek mówią na mieście

 

Dodatkowo to rozwiązanie przyczynia się do tworzenia większej przestrzeni na parkingach oraz znacząco wpływa na jakość powietrza, ponieważ PANEK CarSharing stawia na samochody hybrydowe i elektryczne.

W ofercie 2000 samochodów: auta miejskie, komfortowe kombi, limuzyny, suvy, busy, samochody specjalistyczne. 60 punktów wynajmu w całej Polsce. 15 przedstawicielstw na lotniskach. 24h na dobę, 7 dni w tygodniu 365 dni w roku. To świetna alternatywa dla komunikacji miejskiej ale nie tylko, dlatego nie zastanawiaj się dłużej, zainstaluj aplikację PANEK CarSharing i odnajdź samochód w swojej okolicy.

Można cieszyć się niegraniczoną mobilnością m.in. na takich trasach jak:

Warszawa – Gdańsk 

Warszawa- Mazury

Zakopane – Sopot

Wrocław – Zakopane

Podpowiadamy, że na takich trasach warto wykupić sobie pakiet w cenie 90 lub 120 zł i podróżować bez ograniczeń. Płacisz dodatkowo tylko za przejechane kilometry.

Gorąco? Sopot? Bardzo proszę. Widzimy się na miejscu!

 

panek sopot mówią na mieście

 

sopot mówią na mieście redakcja

 

Plaża czeka!

 

plaża sopot mówią na mieście panek