MAYDAY | 10.11.2019 | SPODEK| KATOWICE |

Jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej w tym roku obchodzi swoje dwudziestolecie, dlatego jest co świętować. Myday to impreza cykliczna, która w Polsce odbywa się regularnie w katowickim Spodku. Od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów muzyki elektronicznej i techno. Na scenie ponownie zagości soczysta i ponadczasowa muzyka, a instalacje świetlne, laserowe i ledowe wyzwolą eksplozję w waszych umysłach.

W tym roku czeka na was 27 artystów, 3 sceny i aż 14 godzin świetnej muzyki.

Przestawiamy tegoroczny line-up:  Westbam,Amelie Lens, Carla Roca, Cherry aka BreakNtune, Da Hool, DJ DAG, Dubfire, Dune, Fatima Hajji, Felix Kröcher, Friends of MAYDAY, Gogo, Jaco, Jam (Jam & Spoon), Joyhauser, Kai Tracid, King Brain, Len Faki, Marco, Bailey, Milo Spykers, PET Duo, Regal, Sam Paganini, Siasia, Spartaque, Taucher, Tom Wax.

Bilety tutaj

 

mayday polska 2019 mówią na mieście bilety

 

UNDER CITY | 3.11.2019 | TORWAR |

Wielki debiut nowego multimedialnego festiwalu Undercity. Jeśli chodzi o tę imprezę musicie przygotować się na imponujące instalacje świetlne i wizualne, a także niezwykłe dekoracje. Przez cały muzyczny weekend wstąpi ponad 20 artystów na 3 scenach, z których znaczna część to międzynarodowi giganci. 

3 sceny, ale co to dokładnie oznacza?

Metrpolis stage - Główna festiwalowa scena i plejada headlinerów – Adam Beyer, Dubfire, Extrawelt live, Joris Voorn, Nastia, Recondite live i Woo York live. Zaproszony skład to międzynarodowa czołówka, której mógłby pozazdrościć każdy europejski festiwal. Polskim reprezentantem na tej scenie będzie nie kto inny, jak Leon, czyli niezwykle doświadczony DJ i postać współodpowiedzialna za organizację Audioriver.

City Hall Stage - Na tej scenie najlepiej będą się bawić wielbiciele brzmień house, bo wystąpią tu przedstawiciele różnych odmian tego gatunku. Od melodyjnych i energicznych, które z pewnością zaprezentują Catz ’N Dogz, Jacques Greene i Honey Dijon (jedno z największych objawień sceny ostatnich lat!), po te mocniejsze i bardziej wciągające, charakterystyczne dla Davisa, Kollektiv Turmstrasse i Konstantina Sibolda. Wisienka na torcie to występ Dixona, którego fani kilkukrotnie wskazywali jako najlepszego DJ-a na świecie w plebiscycie prestiżowego serwisu Resident Advisor.

Tunnel Stage - Najmocniejsza brzmieniowo scena, czyli przestrzeń, w której szczególnie powinni pojawić się fani muzyki techno. Line-up sceny to połączenie różnych nurtów w wykonaniu uznanych i doświadczonych artystów. Wystąpią tutaj: Diana D’Rouze, Kas:st live, Matrixxman b2b Ø [Phase], Randomer, Roland Appel, Roman Poncet i Xhin.

Bilety tutaj

 

mówią na mieście

 

Bądźcie tam razem z nami!