Kinga i Bartek zdecydowali się aby poznać granicę swoich możliwości. To właśnie oni jako przedstawiciele naszej redakcji podejmą wyzwanie tego lata.

Swoje treningi zaczęli w czwartek z dużym zapałem i zapasem energii. Trener rozpoczął przygotowywanie uczestników od rozgrzewki, później jednak skupił się na ćwiczeniach, które dobrze przygotują ich do ekstremalnego biegu.

 

 

Runmageddon, to okazja by rzucić wyzwanie samemu sobie i sprawdzić granicę swoich możliwości w różnych warunkach. Nasi zapaleni sportowcy nie wyobrażają sobie treningu bez smartwatcha Galaxy Watch Active, który będzie pomagał im w przygotowaniach nadzorując każdy trening z poziomu nadgarstka.

 

mówią na mieście samsung runmageddon

 

Urządzenie potrafi śledzić ponad 40 typów ćwiczeń manualnych oraz automatycznie wykrywa takie aktywności jak chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, wiosłowanie, orbitrek, trening dynamiczny czy pływanie. Dzięki możliwości ustalania dziennych celów Kinga i Bartek mogą na bieżąco śledzić swoje postępy. 

 

mówią na mieście samsung runmageddon 2019

mówią na mieście samsung runmageddon 2019

mówią na mieście samsung runmageddon 2019

 

 

Nie czekaj, tylko tak jak my rzuć wyzwanie swoim mięśniom i możliwościom! To wielki krok w kierunku zmiany swoich dotychczasowych nawyków.