Kinga i Bartek zdecydowanie zasłużyli na odpoczynek. Zbliża się ich wielki dzień, na który wszyscy czekają. Dzięki swojemu zaangażowaniu zrobili ogromny progres w swoich treningach. Byli pod stałą opieką trenera, który dawał im za każdym razem niezły wycisk. Nie byliby jednak tego świadomi gdyby nie gadżety, które stale monitorowały ich aktywność.

Smartwatch Galaxy Watch Active był z nimi nawet gdy spali, ponieważ posiada funkcję monitorowania jakości snu. Wiemy, że przed startem również ich nie zawiedzie i rozpozna nieregularne tętno, a gdy poziom stresu niebezpiecznie się zwiększy zaproponuje serię ćwiczeń oddechowych. To zdecydowanie must have na waszej liście jeśli chodzi o dobre przygotowanie do Runmageddonu i niemal każdego sportowego wyzwania! 

 

samsung mówią na mieście

samsung mówią na mieście

samung mówią na mieście

samsung mówią na mieście

sen mówią na mieście

 

Razem z całą redakcją przedstawiamy wam pomysły na relaks przed biegiem:

  1. Relaks w wannie – gorąca kąpiel jest idealna na zmęczenie. Napuść gorącej wody, zapal świeczkę i zapomnij o zmartwieniach.
  2. Masaż – warto udać się na masaż, który rozluźni spięte mięśnie. To dobry pomysł aby zniwelować stres, który z pewnością towarzyszy naszym wybrańcom! 
  3. Spotkanie ze znajomymi -  wyjście na spacer czy do kina zawsze rozładowuje stres i napięcie przed ważnym wydarzeniem. A przecież nikt tak dobrze nie poprawi nam humoru jak bliska osoba i jej obecność.