Szkoła dla elity”- premiera 2 sezonu

Pierwszy sezon swój debiut miał w październiku zeszłego roku i absolutnie podbił serca widzów Netflixa. Hiszpański serial opowiadający o szkole „Las Encinas”, czyli najlepszej placówce w Hiszpanii, przeznaczonej wyłącznie dla elity. Pewnego dnia decyzją władz do szkoły zostaje przyjętych trzech ubogich uczniów, których szkoła została zniszczona po trzęsieniu ziemi. W związku z tym dochodzi do konfliktu, który kończy się morderstwem. Bez wątpienia serial trzyma widza w napięciu  od pierwszego do ostatniego odcinka. Premiera nowego sezonu 6 września. 

 

 

„Dobre miejsce”- premiera  4 sezonu

Jak zapowiedzieli twórcy serialu, czwarta część ma być finałowym sezonem. „Dobre miejsce” to serial komediowy, który z pewnością rozbawi widza w każdym wieku. Główna bohaterka Eleanor po śmierci trafia do miejsca przeznaczonego dla osób, które za życia były dobre oraz szlachetne. Eleanor orientuje się, że musiała zajść pomyłka, ponieważ nie zasłużyła, aby znaleźć się w Dobrym Miejscu. Kiedy przyznaje się, że nie powinna tu trafić, wtedy jej „bratnia dusza” postanawia nauczyć ją jak być lepszą osobą. W związku z tym jest bardzo dużo komicznych sytuacji, które wprowadzają widza w dobry nastrój. Premiera finałowego sezonu odbędzie się 27 września.

 

 

 

„Niewiarygodne”

Ten serial bez wątpienia będzie emocjonalnym rollercoasterem. „Niewiarygodne” to opowieść oparta na faktach. Główna bohaterka Maria Adler twierdzi, że została zaatakowana oraz zgwałcona przez włamywacza. Niestety ani jej najbliżsi, ani osoby zajmujące się sprawą nie będą chciały jej uwierzyć. Co ciekawe kilkaset kilometrów dalej dwóch detektywów bada dokładnie taki sam przypadek. Wszystko wskazuje na to, że grasuje seryjny gwałciciel. „Niewiarygodne” ma być historią o niezłomności, wytrwałości, ale również o niewyobrażalnej traumie. Serial będzie miał swoją premierę 13 września. 

 

 

 

Jumanij. Przygoda w dżungli”

Film swoją premierę miał w 2017 roku, ale dopiero teraz będzie dostępny na Netflixie. Czwórka dzieci odkrywa starą konsolę do gier z grą „Jumanij”, dzięki której natychmiast przenoszą się do dżungli. Okazuje się, że na tym właśnie polega gra, a oni sami stają się awatarami postaci, które wybrały. Po pewnym czasie bohaterowie zdają sobie sprawę, że tu nie chodzi tylko o grę, ale przede wszystkim o przetrwanie. Na powrót do normalnego świata będą musieli zapracować wyruszając w niebezpieczną podróż. Film z pewnością spodoba się miłośnikom fantasy. Swoją premierę na Netflixie będzie miał 2 września. 

 

 

 

„Planeta singli 3”

Komedie romantyczne zawsze ogląda się z ogromną przyjemnością. Z tego powodu bardzo się cieszymy, że we wrześniu swoją premierę na platformie Netflix będzie miała polska komedia „Planeta singli 3”. Ostatni rozdział perypetii miłosnych Ani i Tomka, którzy decydują się na ślub. Oczywiście nie obędzie się bez konfliktów oraz nagłych zwrotów akcji. W trzeciej części zostają także rozwinięte losy pozostałych bohaterów, co daje widzowi jeszcze większą dawkę emocji. Z pewnością będzie to pozycja idealna na zimny, jesienny wieczór. „Planeta singli 3” na Netflixa trafi już 1 września. 

 

 

 

Z pewnością wśród nowości Netflixa każdy znajdzie coś dla siebie. Pomimo tego, że wakacje już się kończą to wrzesień z takimi premierami napawa nas optymizmem!