TRŁ PRINT | TRŁ FRESH #2 |Warszawa| 14 – 15.09.2019 

Tegoroczna edycja Warszawskiego Festiwalu Konesera to nie tylko świetna muzyka, ale również dwie specjalne edycje Targów Rzeczy Ładnych. TRŁ Fresh #2, to ponad 150 wystawców i aż 50 debiutantów - na targach będzie można znaleźć zarówno początkujące marki, które debiutują przed warszawską publicznością, ale nie zabraknie też nowych kolekcji i premier od ulubionych producentów i projektantów polskiego designu.

Jeśli kochasz plakaty, notesy, książki, ilustrację i wszystko co z papierem związane to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W ramach kolejnej edycji Warszawskiego Festiwalu Konesera został zostały zorganizowane dwa wyjątkowe wydarzenia Targów Rzeczy Ładnych – największych targów designu w Polsce. Szczególnie zwracamy uwagę na pierwszą edycję TRŁ Print, czyli targi plakatów, ilustracji i druków. To idealne miejsce by spotkać najlepszych ilustratorów i plakacistów!

 

Targi relaksu |Warszawa| 12 - 13.10.2019

To pierwsze targi w Polsce o tematyce: slow life, eko, hobby. Przy ulicy Brackiej 25, czyli w samym sercu Warszawy, będziecie mogli poznać różne pomysły na warsztaty i formy spędzania wolnego czasu, które są zgodne z ideologią slow life. Jeśli temat zero waste oraz produktów ekologicznych nie jest Wam obcy, to koniecznie musicie się wybrać. Nie zabraknie również polskiego designu, mody, biżuterii, wyposażenia wnętrz oraz akcesoriów. Targi przeznaczone są dla osób, które szukają nowych inspiracji i pasji, ale przede wszystkim chcą się zrelaksować i miło spędzić czas. 

 

Targi vintage X Sztuka Wyboru |Gdańsk| 21.09.2019

Wydarzenie dedykowane specjalnie dla wszystkich pasjonatów mody vintage. Tego dnia pierwsze piętro Sztuki Wyboru zostane wypełnione unikatowymi ubraniami oraz akcesoriami vintage. Targi to także świetna szansa na zdobycie niebanalnych dodatków do domu, dekoracji i klasyków designu

 

Targi Plakatu i Ilustracji Vol.2 |Wrocław| 12.10.2019

To już druga edycja Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji. Targi zagoszczą w postindustrialnych przestrzeniach dawnej Zajezdni Dąbie, gdzie różnego rodzaju targi i wystawy mają swój przystanek. Zwiedzający targi zobaczą plakaty graficzne i typograficzne, dzieła sztuki wyrażające rozmaite style.  Minimalizm, czerń i biel, geometria czy cytaty - będzie czym nacieszyć oko i zapewnić sobie tę radość na dłużej. 

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych |Lublin| 29.11-01.12.2019

Dobra wiadomość dla smakoszy piwa. To już piąta edycja, podczas, której będziecie mogli rozsmakować się w różnorodnych stylach piwa, ich odmianach i aromatach, które zaprezentują wystawcy. Będziecie mogli spotkać również producentów cydru, puby i sklepy oferujące piwa craftowe zarówno z Polski jak i z zagranicy. Te targi to gwarancja dobrej zabawy, dlatego nie może Was zabraknąć! 

Zapisujcie te daty w kalendarzu, bo warto!