Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo.

Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.

 

 

Reżyseria: Adrian Grunberg.

 

Monolith Films oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa Krew za krew!

Z okazji zbliżającej się premiery najnowszej części przygód Johna Rambo, zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję i zrobienia czegoś dobrego dla innych.

11 września w Warszawie (parking przy Pałacu Kultury i Nauki) wszyscy chętni będą mogli oddać krew i odebrać unikatowe gadżety z filmu „Rambo: Ostatnia krew”.

Szczegóły wydarzenia tutaj.

Aby móc oddać krew, należy odpowiednio się do tego przygotować. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie (www.rckik-warszawa.com.pl).