NIEBO podczas nadchodzących miesięcy zaskoczy zupełnie nowymi cyklami imprez, kontynuując przy tym tłumnie odwiedzane hity, znane z poprzednich sezonów. 

Już w październiku w niebiańskim kalendarzu pojawi się pierwsza edycja KLIMATU, gdzie przy elektronicznych dźwiękach zapewnianych przez LuLu Malinę przeniesiecie się w inną szerokość geograficzną, gdzie w środku lasu tropikalnego znajdziecie najlepszy letni festiwal a imprezie towarzyszyć będzie street food’owa wersja hawajskiego menu Raju w Niebie.

Kolejnym gorącym tytułem z pewnością stanie się HEAT - cykl pod opieką DJ Noz’a, gdzie parkiet wypełni newscholoowy rap i R&B. Poza gospodarzem na scenie zobaczymy śmietankę polskich i zagranicznych DJ-ów.

Podczas tego sezonu w NIEBIE odbędzie się jedyna w tym roku edycja kultowej warszawskiej imprezy BAL U BOŻENY. Performance, voguing, muzyka - zachowamy wszystkie elementy, których zestawienie każdorazowo przyciąga na Bale tłumy.

Fanów najntisowych hitów uspokajamy - Słodkie lata 90. i Glass Hunters będą wciąż regularnie gościć w naszych przestrzeniach! Nie zabraknie też elektronicznego Pryzmatu, podczas którego NIEBO rozbłyska na nowo.

Niebiańskiej scenie muzycznej w tym sezonie przyświeca różnorodność! Zobaczycie na niej m.in. Króla z jedną z najgłośniejszych płyt ostatnich miesięcy w Polsce; niepokorną autorkę klubowych hitów - Almę; Boy Harsher, czyli duet stojący obecnie na czele mrocznej elektroniki; Dakh Daughters - rockową operę, feministyczny performance na granicy muzyki i teatru; Mahalię - jeden z najciekawszych światowych debiutów na scenie R&B czy Kindness - producenta współpracującego z Solange i Blood Orange z debiutanckim albumem. 

Ponadto NIEBO wraz z początkiem sezonu odsłoni przed Wami zupełnie nowe, baroweoblicze! Sprawdźcie sami - otwarcie sezonu już 27 września!