W każdy czwartek już od 21.00 klub Dekada wprowadzi Was w muzyczny klimat domówki tej dekady. Pamiętacie upojne imprezy aranżowane ukradkiem przed rodzicami? Pierwsze miłości, pierwsze pocałunki w policzek cichaczem, żeby dorośli nas przypadkiem nie przyłapali? Tamte czasy są już dawno za nami, ale wielu z nas z rozrzewnieniem je wspomina. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. To były czasy bez zmartwień i zobowiązań, a muzyka porywała wszystkich do tańca no z małymi wyjątkami, które zatwardziale podpierały ściany.

Ale dla nich też znajdzie się coś na odwagę. Jeden z barów Dekady na czwartkową noc przeistoczy się w Double Shot Bar! - gdzie do północy będą podwajane wszystkie shoty! Może nawet znajdą swojego Kopciuszka.

O pozytywne wibracje dźwięków będą dbać Szkolna Dyskoteka oraz Krystian Kościjański - połowa duetu ExBoyfriends. Zmieszają i wstrząsną najróżniejszymi gatunkami muzycznymi, które bez wahania porwą na parkiet. Zaserwujemy klubowe brzemienia: POP-u (Britney Spears), Dance (Black Box), RAVE (The Prodigy) oraz ROCK’owe brzmienia (Nirvana). Ale będzie można poczuć bliskość swoich serc, tańcząc klasyczne przytulańce np. do piosenki księżycowej, Anity Lipnickiej.

Polecamy! 

Więcej informacji tutaj!