Gdzie kupić kwiaty w Warszawie?

Zastanawiacie się gdzie znaleźć wymarzoną monsterę? A może chcecie żeby na waszym balkonie zamieszkało lato? Koniecznie musicie wybrać się na giełdę kwiatową! Kupowanie kwiatów u ogrodnika powinno dać nam najlepszą jakość, takie kwiaty będą najświeższe, a co ważniejsze ich cena jest dużo niższa niż ta w sklepach. Podpowiadamy również gdzie dostaniecie kwiaty o każdej porze dnia. Łapcie kilka lokalizacji, w których kupicie kwiaty na każdą okazję! 

TARGOWISKO KWIATOWE – BAKALARSKA

Tutaj z całą pewnością wybierzecie wyjątkowe kwiaty do swojego mieszkania czy ogrodu. Targowisko na Bakalarskiej liczy mniej więcej 150 pawilonów, czyli około 500 stanowisk. To jedno z popularniejszych miejsc jeśli chodzi o zakup kwiatów. Znajdziecie tutaj kwiaty cięte, doniczkowe produkowane w kraju oraz także za granicą. Chyba, ze zapominacie o podlewaniu, wtedy możecie zaopatrzyć się w sztuczne kwiaty, które będą zawsze prezentowały się jak należy!

Ul. Bakalarska 2

GIEŁDA KWIATOWA – KUBIAK MAREK

Na tej giełdzie, również czeka na Was duży wybór. Mnóstwo kwiatów, wszystkie potrzebne artykuły kwiaciarskie. Dzięki takim miejscom można kupić kwiaty w większej ilości od różnych ogrodników. Najważniejsza jest sezonowość, macie słowo, że zakupy tutaj to gwarancja najświeższych roślin, które idealnie zagospodarują wolną przestrzeń czy to w mieszkaniu, na balkonie, czy w ogrodzie. Musicie się spieszyć, bo sezon na giełdy potrwa jeszcze tylko chwilę. Wielu polskich ogrodników w okresie zimowym zaprzestaje produkcji bo jest to po prostu w naszym klimacie nieopłacalne. 

Ul. Aleja Krakowska 243

HALA MIROWSKA

Po mieście chodzą plotki, że to właśnie w tym miejscu dostaniemy najlepsze kwiaty w stolicy. Ogromnym plusem tego miejsca, jest lokalizacja oraz godzinny otwarcia(można je kupić przez cały dzień i większość nocy). W okresie letnim można dostać tutaj kwiaty, doniczkowe, ale nie tylko – dostępne są różnego rodzaju zioła, których cena jest naprawdę korzystna! Oprócz tego, że dostaniecie tutaj najładniejsze kwiaty, to również najtańsze! Dlatego jeśli chodzi o tę lokalizację, również bardzo polecamy!

Ul. Plac Mirowski 1

STOLICA KWIATÓW (POCZTA KWIATOWA)

To wyjątkowe miejsce na kwiatowej mapie Warszawy. Jeśli nie macie czasu, a mimo to chcecie zrobić komuś miłą niespodziankę , to rozwiązanie jest jedno – poczta kwiatowa! Stolica Kwiatów to kwiaciarnia z 40-letnią tradycją, dostarcza kwiaty na terenie Warszawy oraz okolic. Czeka na was naprawdę szeroki wybór kompozycji i kwiatów. Ta firma to przede wszystkim pełen profesjonalizm i gwarancja szybkiej dostawy! 

https://stolicakwiatow.pl/

KurierKwiaty.pl

To kolejna propozycja poczty kwiatowej, która poradzi sobie nawet w najgorszych sytuacjach. Nie musicie się martwić, że nie dostarczycie bliskiej osobie kwiatów – kurier zrobi to za Was! Ta kwiaciarnia realizuje zamówienia na terenie Polski, Europy i świata. Wysyłajcie kwiaty i cieszcie się radością najbliższych nawet na drugim końcu świata! 

https://www.kurierkwiaty.pl/

KWIACIARNIA DREAM 24H

W Warszawie znajdziecie również dużo kwiaciarni, które są czynne całą dobę. Dlatego nawet w kryzysowej sytuacji znajdziecie ratunek. W tym miejscu doświadczeni floryści tworzą bukiety z pasja przy użyciu wielu ciekawych dodatków. Kwiaciarnia od 25 lat specjalizuje się w realizacji zamówień, w których potrzebna jest ręka artysty! Dostaniecie tutaj wszystko co ładne i pachnące bez względu na porę dnia.

ul. Czerniakowska, róg Chełmskiej

Zapisujcie te adresy, bo nigdy nie wiadomo kiedy będziecie potrzebować bukietu. A jak wiadomo najpiękniejsze kwiaty to te bez okazji!