Sezon letni już za nami. Po ciepło przyjętym przez fanów elektroniki cyklu Fort Open Air, ekipa Bunker Events zapowiada powrót z nową serią wydarzeń jesienno-zimowych. W 3 edycji wystąpili OTHK LIVE, T A K A LIVE,  LuLu Malina, Szmer, Maryo, KAJKO, Abyss, Bongo, Paul Findel, Arkadiusz Entropia LIVE,  Axis operandi, Kovi oraz Piotr Ho.

 

fort air open mówią na mieście

 

Już 30 listopada 2019 r. w Warszawie wspólnie odkryjemy nieznaną przestrzeń, za murami której kryje się Fort BEtone .To właśnie tam miłośnicy elektroniki będą eksplorować wiele nurtów i nieoczywistych tonów, a ich doznania dopełnią klimatyczne jak zawsze dekoracje oraz wciągające wizualizacje.

 

fort air open mówią na mieście

 

Jak zapewniają organizatorzy, entuzjaści imprez Bunker Events mogą być pewni, że i tym razem doświadczą wyjątkowych emocji: „Wiemy jedno – to będzie nowy Fort, a jednak wypełniony atmosferą i energią znaną nam z poprzednich wydarzeń. Napędza nas odbiór sympatyków, dlatego spotkamy się wkrótce, tym razem w murach, które damy odkryć na nowo fanom elektroniki z Warszawy i nie tylko.”

Więcej informacji o wydarzeniu Fort BEtone już niebawem tutaj.