Psikawka

To zdecydowanie raj dla psów. Aromatyczna kawa w towarzystwie psów, brzmi jak sen, a jednak to prawda! Od niedawna istnieje miejsce, w którym nie tylko możesz spędzić czas ze swoim czworonogiem, ale również z psami, które szukają dla siebie nowego domu. Do tego w kawiarnianym sklepiku można zaopatrzyć się także w psie szampony, ręcznie robione smycze i inne produkty. W tym miejscu są organizowane różne wydarzenia, dzięki, którym wasz pupil może poczuć się wyjątkowo! 

Ul. Mazowiecka 8

Al Dente!

Długi spacer a na koniec pyszna włoska pizza? Często kończy się na tym pierwszym – ale nie w tym przypadku! Mamy dla was i dla waszego zwierzaka propozycję miejsca, w którym nie tylko wy zjecie pyszne włoskie dania, ale również wasz przyjaciel – pies! Jak wiadomo włosi uwielbiają zwierzęta, dlatego z otwartymi ramionami zapraszają do swoich restauracji z miłym towarzystwem. Nie dość, że smaczne jedzenie, miła obsługa to jeszcze cudowny klimat krakowskiego Kazimierza!

Ul. Spółdzielców 3 

Green Times

Najgorszy moment kiedy musicie wybrać pomiędzy kawą z koleżanką w przytulnej kawiarni, a spacerem z psem. Czasami te dwie rzeczy idą w prze. Jednak momentami pogoda na to nie pozwala i trzeba znaleźć alternatywę w postaci miejsca gdzie wasz pies nie będzie problemem. Odkryliśmy miejsce z aromatyczną herbatą, która smakuje obłędnie w połączeniu z truskawkowym ptysiem. To miejsce, w którym na widok zwierząt każdy się uśmiecha, macie pewność, że nie sprawicie problemu. Dlatego to idealna propozycja na plotki z koleżanką, przy okazji wasz zwierzak będzie w raju, ponieważ w Green Times zawsze czekają na niego psie ciasteczka i uśmiech na twarzy pracowników.

Ul. Plac Wolnica 8

Lokator

Kto powiedział, że do księgarni nie można zabrać psa? Od samego wejścia Lokator informuje, że wasze zwierzaki są mile widziane. Przy drzwiach czeka na nie miska z wodą, która ugasi pragnienie po wyczerpującym spacerze. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają dobre książki i szukają wyciszenia przy kawie. Wystrój tego wnętrza sprawia, że chce się tam przesiadywać godzinami i czytać książki. Nie martwcie się tutaj nikomu nie przeszkadza, że wasz czworonożny przyjaciel spaceruje między regałami – on też szuka czegoś dla siebie!

Ul. Mostowa 1

Galeria Bonarka

Zakupy z psem? Czasami nie mamy wyjścia. Po spacerze chcemy coś na szybko kupić i nie ma innego rozwiązania niż zostawienie psa na zewnątrz. Jednak warunki pogodowe na to nie pozwalają. Na szczęścia galeria handlowa Bonarka kocha psiaki i do części ogólnej mają prawo wejść i poczekać na swojego właściciela. Jeśli chodzi o poszczególne sklepy, trzeba szukać naklejek na witrynach, które poinformują o tym, czy możemy zabrać ze sobą psa. 

Ul. Kamieńskieo 11

Dzięki tym miejscom psie życie w wielkim mieście stanie się lepsze!