Organizatorem wydarzenia jest Stay High Agency – odpowiedzialna m.in. za niezwykle popularnycykl Roof Party, odbywający się już od ośmiu lat w Krakowie. This.place to rozwinięcie działalności agencji i propozycja na chłodniejsze miesiące roku, kiedy to imprezy w słońcu i na dachu nie są już możliwe. Nie jest to jednak zwykły cykl – każde z tegorocznych wydarzeń organizowane jest w innej lokalizacji i z inną oprawą wizualną.

Po lutowej edycji w Hotelu Forum oraz kwietniowej w Teatrze im. J. Słowackiego, przyszedł czasna Muzeum Lotnictwa Polskiego. „To miejsce, w którym elektronika jeszcze nigdy nie rozbrzmiewała i nie możemy się doczekać, by skorzystać z wyjątkowych możliwości, jakie dają samoloty, znajdujące się w tym wnętrzu" – mówi twórca Stay High Agency, Maciej Milczanowski. Jak podają organizatorzy, wszystkie maszyny wiszące obecnie w gmachu głównym pozostaną na swoich miejscach. To samo dotyczy dwóch zabytkowych samolotów na podłodze.

W tej unikalnej scenerii usłyszymy wyjątkowy duet z Kijowa, który już od lat święci triumfy na międzynarodowej scenie techno. Woo York wydają w najbardziej renomowanych wytwórniach – od Afterlife, przez Dystopian, a ostatnio także w Drumcode. Z kolei ich live-act oparty na bogatymzestawie elektronicznego sprzętu uznawany jest za jeden z najlepszych na świecie. Wkrótce poznamy także polskich artystów, którzy dołączą do wydarzenia.

 

mówią na mieście

 

Bilety na this.place w. Woo York live są już w sprzedaży na Going.pl oraz w aplikacji. Pierwszapromocyjna pula dostępna jest w cenie 59 zł. Po jej wyczerpaniu koszt wzrośnie do 69, a następnie 79 zł. W dniu imprezy wejściówka na bramce dostępna będzie w cenie 99 zł – o ilewydarzenie się wcześniej nie wyprzeda, jak to było w przypadku drugiej edycji this.place.

W sprzedaży jest także bardzo ograniczona liczba biletów VIP w cenie 390 zł. Zakup tej wejściówki daje m.in. możliwość korzystania z bogatego open baru oraz uprawnia do wejścia do osobnej strefy, z której widok rozciąga się na cały parkiet.

Link do przedsprzedaży tutaj.