Wcale nie musicie brać długiego urlopu, by maksymalnie się zresetować. Wystarczy, krótki pobyt w mazowieckim kompleksie hotelowym Manor House SPA **** Pałac Odrowążów ***** , by się wyciszyć i zregenerować siły. Jest to najlepsze holistyczne SPA w kraju z Gabinetami  Odnowy stawiającymi na naturalne metody i unikatową Akademią Holistyczną Alchemia Zdrowia®. Tutejszy program odmładzający opiera się na pobudzaniu procesów samouzdraw​iania na poziomie komórek, skutecznie oczyszcza i odblokowuje przepływ energii w organizmie. 

 

 

Chcecie spędzić urlop w ciszy i spokoju? To właśnie w tym miejscu czekają na Was różnorodne ścieżki dydaktyczne i medytacyjne, dzięki, którym możecie obcować z naturą w Ogrodzie Medytacji. Możecie skorzystać również z instalacji energetycznych i zaczerpnąć mocy z Kamiennego Kręgu Mocy czy labiryntu (replika słynnego labiryntu z Chartres). Natomiast w strefie SPA&Wellness możecie oddać się energetycznym zabiegom i relaksowi w ciepłych, przytulnych wnętrzach. Czy to w bezchlorowym basenie i kompleksie Łaźni Rzymskich, czy w Komnacie Biowitalności, w której odbywają się m.in. koncerty na gong i misy tybetańskie. Warto skorzystać też z 40-minutowych seansów w Chacie Solnej –  jest to terapia, która wzmacnia i oczyszcza układ oddechowy, rewitalizuje układ odpornościowy organizmu, wygładza skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Jeden seans zastępuje 3 dni spędzone nad morzem. 

Czeka tu na Was mnóstwo innych atrakcji, które świetnie wpłyną na Wasze samopoczucie oraz zdrowie. Zwolenników aktywnego wypoczynku przyciągają spacery w pięknym, zabytkowym parku i jazdy konne (kompleks posiada własną stajnię koni z zapleczem sportowowo-rekreacyjnym, w tym krytą ujeżdżalnię).

Jednak to nie wszystko, ten kompleks SPA to przede wszystkim luksusowy, pałacowy wystrój i klimatyczne pokoje Termach ​Zamkowych  oraz dworski styl Stajni Platera, gdzie mieści się też restauracja Manor House SPA.

 

 

Serwuje się tu rewelacyjne dania tradycyjnej polskiej kuchni oraz wegańskie potrawy o niezapomnianym smaku i autorskie menu wg „Diety Życia”. Przez cały dzień możecie rozsmakowywać się w naparach ziołowych – w każdym pokoju jest dostępny herbaciany barek. Czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak! Aby oddać się całkowitemu odprężeniu czekają na Was relaksujące kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej oraz lecznicze kąpiele ofuro w pokojach z głębokimi wannami, również dla dwojga.

 

 

W tym miejscu możecie poczuć się jak w bajce! Wszystko to, dzięki pięknym widokom, które zachwycają o każdej porze roku. Bez względu na to, czy jest to długi weekend, święta czy Nowy Rok – w Manor House SPA zawsze będziecie czuli się wyjątkowo!

 

 

A dogodne położenie w centralnej Polsce, 130 km od Warszawy oraz lądowisko dla śmigłowców, ułatwiają dojazd do tej enklawy dla dorosłych  - to hotel bez dzieci, przyjazny weganom i alergikom.  

Więcej na: www.manorhouse.pl