19 i 20 czerwca 2020 r. w Garnizonie Modlin ponownie spotkamy się na scenach Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage oraz trzech scenach hybrydowych w zupełnie nowej, niepowtarzalnej scenerii. Tak jak w zeszłym roku o najlepsze doznania wizualne zadbają najlepsi artyści sztuk wizualnych. Tymczasem prezentujemy pierwszych artystów, którzy wypełnią przestrzeń muzyczną.

 

instytut festiwal 2020 mówią na mieście line up

 

Tegoroczny line up jest kolejnym wyzwaniem stworzenia różnorodnych doznań i zaprezentowania szerokiego spektrum muzyki elektronicznej. Jak co roku będą promować najciekawsze brzmienia elektroniczne nie tylko ze świata ale także z naszego rodzimego podwórka. Oprócz doskonale znanej fanom muzyki elektronicznej energetycznej bomby - Amelie Lens, na festiwalu zaprezentują się wyjątkowi polscy i zagraniczni artyści, którzy zyskali już zaszczytne miejsca w muzycznym świecie.

 

AMELIE LENS (BE)

 

ABU ZEINAH (PL)

ANGELO MIKE (PL)

ANTIGONE (FR)

BLAZEJ MALINOWSKI live (PL/DE)

SHDW & OBSCURE SHAPE live (DE)

 

 

JUSTINE PERRY (FR/DE)

MAL (PL)

REGAL (ES)

UNDER BLACK HELMET (LT)

VTSS (PL/DE)

Już wkrótce kolejne ogłoszenia!

Bilety na Instytut Festival 2020 Music & Art. dostępne sa na stronie https://www.technoinstytut.pl/tickets oraz za pośrednictwem autoryzowanych bileterii: 

 

Garnizon Modlin to unikat na skalę światową - najdłuższy budynek w Europie i drugi pod względem długości na świecie. Spektakularna forteca położona jest w samym sercu Polski, u zbiegu dwóch rzek: Wisły i Narwi i bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych piaszczystych plaż skrytych pośród lasów  oraz zjawiskowych ruin zabytkowego spichlerza. 

Garnizon Modlin to także ponad 200 lat burzliwej historii. O tę perłę Napoleona i Cara Mikołaja I walczyli Polacy, Francuzi, Rosjanie oraz Niemcy. Po latach spokoju, w czerwcu 2020 Garnizon przeżyje kolejne oblężenie, tym razem miłośników elektryzujących brzmień.

Instytut Festival Music & Art jest unikalnym festiwalem muzycznym. Tworzymy wyjątkowe przeżycia, święto wszystkich miłośników muzyki elektronicznej, mozaikę osobowości i doświadczeń i barwną społeczność, która jest nieodłączną częścią każdego wydarzenia. Instytut Festival Music & Art to 48 godzin doświadczania muzyki i sztuki, to miejsce które na dwa dni staje się tętniącym życiem miasteczkiem festiwalowym. To ogromna rodzina którą łączy jedna idea- miłość i pasja wyrażona w muzyce. Bez podziałów, bez uprzedzeń, bez nienawiści.

 

Więcej informacji:


https://www.facebook.com/technoinstytut
https://www.instagram.com/instytut.techno
https://soundcloud.com/instytuttechno
https://www.youtube.com/instytut