Nasz polecany, holistyczny hotel SPA kompleks Manor House SPA - Pałac Odrowążów, który jest prawdziwą enklawą dla dorosłych (to hotel bez dzieci) - przygotował na weekend Walentynkowy specjalny program. W Walentynki zaprasza do Witalnej Wioski SPA, gdzie wieczorem w otoczeniu zabytkowego parku można się oddać odnowie biologicznej pod gołym niebem.

Świetlno-powietrzna ścieżka Kneippa, gdzie naprzemiennie oddziałujemy na ciało ciepłem i zimnem, sauna fińska, ruska bania, sauna świetlna, beczki polskie, balia japońska z zimną i gorącą wodą, prysznicami wrażeń i lodowym wiadrem przyniesie dobrą zabawę i nieocenione korzyści dla zdrowia. Błogi relaks czeka uczestników koncertów na misy i gongi tybetańskie, który odbywa się w jedynej w swoim rodzaju

Komnacie Biowitalności. Kolejny wieczór daje możliwość wzięcia udziału w pełnym zmysłowych wrażeń nocnym saunowaniu w Łaźniach Rzymskich. Muzyka na żywo w wykonaniu mistrza akordeonu towarzyszyć będzie Gościom podczas obiadokolacji.

Szef kuchni serwuje tradycyjne polskie dania, wyjątkowe menu wegańskie oraz dania wg Diety Życia. Specjalnie dla rannych ptaszków zorganizowano poranne ćwiczenia w basenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa.

Kompleks w mazowieckich Chlewiskach szczyci się także ciekawą historią (to jedna z najstarszych siedzib szlacheckich na ziemiach polskich), przepięknym, zabytkowym parkiem z przypałacowymi stawami, ścieżkami zdrowia (historyczną, przyrodniczą i energetyczną) oraz Ogrodem Medytacji, w którym można pobudzić siły witalne.

Znajdują się w nim miejsca o wysokiej energetyce: Kamienny Krąg Mocy, Ogród Zen, Piramida Horusa i energetyczne spirala oraz labirynt (replika słynnego labiryntu z katedry w Chartres).

Spędzenie czasu w tym magicznym ogrodzie niesie przyjemność obcowania z naturą i poprawia samopoczucie. Ciekawa jest także oferta ośrodka jeździeckiego ze SPA dla koni. Do tego urokliwe położenie z dala od zgiełku i pośpiechu miasta, czystym powietrzu, a przy tym dobry dojazd (niedaleko trasy Warszawa-Kraków) oraz lądowisko dla śmigłowców.

Spędzenie Walentynek w takich okolicznościach będzie najlepszym prezentem dla dwojga. 

Więcej na: www.manorhouse.pl