Podczas tegorocznej edycji SnowFest powered by Tauron o niezbędną do imprezowania energię będzie wyjątkowo łatwo. Unikatowe połączenie muzyki, narciarsko-snowboardowych zawodów freestyle’owych i szaleństw na stokach w ramach SnowFest powered by Tauron nadejdzie już 28 i 29 lutego 2020 r na terenie Amfiteatru i Skoczni Skalite. Warto podjąć decyzję jak najszybciej, bo kolejna okazja, żeby spędzić 29 lutego na stoku i pod sceną dopiero za 4 lata.

Po wyjeździe na festiwal każdy fan drum’n’bassu, rapu i topowej muzyki elektronicznej będzie miał co wspominać przez cały rok. Na SnowFest Powered by Tauron wystąpi jeden z ojców chrzestnych dzisiejszego hip hopowego brzmienia, autor legendarnego albumu „Black on Both Sides” – Yasiin Bey znany jako Mos Def. Nie zabraknie też tzw. „French touch”, o który w formie „live” zadba jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej, autor takich klubowych hitów jak „My Friend Dario”, „Fade Away” czy „Poison Lips” – Vitalic, określający swoją twórczość wdzięcznym mianem „metal disco”. Fani łączenia muzyki klubowej z popem także nie będą zawiedzeni – na festiwalu wystąpi bowiem SIGMA, czyli genialny projekt stojący za takimi hitami jak „Nobody To Love” czy „Dilemma”.

 

 

W ramach frakcji elektronicznej wystąpią holenderscy wymiatacze Kraak & Smaak, którzy w pełnym koncertowym składzie zaprezentują swój najnowszy materiał z płyty „Pleasure Center”. Pojawi się też Shy FX, który tuż po wydaniu nowego albumu „Ragamuffin SoundTape” odgraża się (ku aprobacie organizatorów), że zaprezentuje show, którego to miasto dawno nie widziało. Fani muzyki house i techno na trzy-cztery zapamiętują, że w Szczyrku wystąpi Ejeca, czyli człowiek-instytucja, a ci, którzy tak samo jak tlenu potrzebują do życia DnB, notują w swoich zwojach, że w Szczyrku pojawi się Metrik razem z Dynamite MC.

 

 

Tegoroczna reprezentacja Polski, która przyjedzie do Szczyrku, wzbudza równie duży entuzjazm, co goście z zagranicy. Na SnowFest Powered by Tauron wystąpi absolutna legenda, której nieznajomość może narazić każdego na ogromne towarzyskie faux pas. Sokół – założyciel słynnej wytwórni Prosto, wybitny raper znany z takich ekip jak TPWC, ZIP Skład i WWO, autor wydanego po 20 latach działalności solowego materiału „Wojtek Sokół”, który po tygodniu od premiery pokrył się platyną, na pewno dobrze się postara, żeby Szczyrk na długo zapamiętał jego występ. Fanów polskiego hip hopu na pewno ucieszy też obecność Solara – innego szefa na SnowFest, stojącego z kolei za labelem SB Mafija. Fani electropopu ponoć już dziś ustawiają się w pierwszym rzędzie pod sceną w oczekiwaniu na występ łódzkiego tria Kamp!, a entuzjaści tradycji i nieskończonej energii emanującej ze sceny z niecierpliwością wypatrują na horyzoncie zespołu Łąki Łan, który na festiwalu wystąpi już po raz 5. 

 

 

Do line-upu dołączyli także rezydenci SnowFest Powered by Tauron – znani z rewelacyjnej selekcji kawałków Last Robots, a także ROS, któremu podczas występu towarzyszyć będzie MC Conrad. Wiemy też doskonale, że nie na samej muzyce polega topowy występ, dlatego o niezapomnianą oprawę wizualną koncertów zadbają znani VJe – Visualism, którzy na koncie mają współpracę m.in. z Massive Attack, Roni Size & Reprazent oraz The Herbalizer

 

 

Mimo to, że wymieniona powyżej ekipa już teraz mogłaby zapewnić niepowtarzalne wrażenia nawet największym sceptykom, do ich grona dołączą dodatkowo finaliści konkursu Burn Residency – Seb Skalski, Truant, Sincz iRaidho – którzy do Szczyrku przyjadą bogatsi o gorące doświadczenia zdobyte podczas rezydencji w klubach na Ibizie. Możecie być pewni, że Burn Stage wypełnią najlepsze dźwięki, do których wstyd nie potupać.

Na palących też czekają dobre wiadomości – w ramach specjalnie przygotowanej dla nich Let’s Music Stage nie zabraknie idealnego doboru kawałków, perfekcyjnie wymierzonych przejść i nieskończonej energii. Za gwarancję niech posłuży lista artystów, którzy wystąpią na tej scenie – Rakietaz wokalnym udziałem Noviki, DJ Noz, który m.in. rozgrzewał do czerwoności publiczność przed koncertem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym, Biernaski, Spox, Pluszowy, a także Staszek Selektah. A dla tych, którym po nocach nie pozwala zmrużyć oka rozbudzająca się dusza łowcy, miłą niespodzianką będzie Scena Łowcy, gdzie wystąpią zwycięzcy plebiscytu “Łowcy Roku” - Lua Preta i Ńemy oraz związani z kultowym projektem DJe – Spisek Jednego, BC, DNTRT, Deyna, Brainwash i Punchline

 

 

BILETY: https://going.pl/snowfest2020

 

Early Bird – WYPRZEDANE!

Early Regular – WYPRZEDANE!

Late Regular – WYPRZEDANE!

Last Xmas – WYPRZEDANE!

Last Call – 250 zł (od 1.01 do 28.02 lub do wyczerpania puli)