Z okazji współpracy z Costa Coffee firma Uber Eats przygotowała dla wszystkich miłośników kawy bezpłatną dostawę, aktywną przez najbliższe dwa tygodnie. W aplikacji Uber Eats użytkownicy mogą zamawiać ulubione napoje i przekąski z kawiarni Costa Coffee z niektórych najpopularniejszych lokali w Warszawie, w tym m.in. z Galerii Mokotów, CH Wola Park, Galerii KEN, kawiarni na Tamce czy Francuskiej. 

„Współpraca z Uber Eats jest odpowiedzią na potrzeby wielbicieli Costa Coffee szukających sposobów na delektowanie się naszą wspaniałą kawą w sposób szybki i wygodny. Dostarczając ją prosto do ich domów, biur czy innych miejsc spotkań, sprawiamy, że marka Costa Coffee staje się jeszcze bardziej dostępna. Z niecierpliwością czekamy na rezultaty pilotażowej akcji w Warszawie i wykorzystanie wyników do zbadania, w jaki sposób możemy zaoferować klientom jeszcze doskonalszą obsługę” – mówi Wojciech Skoczylas, Retail Director Costa Poland & Latvia.

“Jesteśmy niezmiernie dumni i cieszymy się, że Costa Coffee została naszym kolejnym partnerem. Od teraz warszawscy smakosze kawy mogą ją zamawiać za jednym kliknięciem w aplikacji - niezależnie od tego, czy będzie to poranny, pobudzający napój w domu, czy popołudniowa “mała czarna” w biurze” – komentuje Jakub Pietraszek, General Manager, Uber Eats Polska.

Restauracje Costa Coffee objęte akcją: 

Wańkowicza 1 (Kabaty), 

Ciszewskiego 15 (Ursynów), 

Górczewska 212/226 (Bemowo), 

Wołoska 22 (Mokotów), 

Francuska 12 (Praga Południe, Saska Kępa), 

Tamka 29 (Śródmieście, Powiśle), 

Sienna 75 (Wola), 

Lecha Kaczyńskiego 14 (Śródmieście), 

Światowida 41 (Białołęka, Tarchomin), 

Grochowska 207 (Praga Południe).

W celu skorzystania z oferty w aplikacji Uber Eats należy wpisać kod promocyjny COSTA, by cieszyć się darmową dostawą.*

*Oferta ograniczona w czasie do 18.02.2020 r.

Aplikacja Uber Eats dostępna jest w sklepach Google Play i App Store.