LATE NIGHT KARAOKE x MiTo

Kiedy: 18 marca 2016, g. 19:00
Gdzie: MiTo
Wjazd: free
Nigdy nie bali się łączyć sztuki, książek i dobrej kawy, a teraz do ich mieszanki wybuchowej dołącza karaoke. Śpiew, a szczególnie publiczny może być lekko przytłaczający. Dlatego dla wszystkich gości z listy FB szocik cytrynówki własnej roboty na miodzie lipowym free na wejściu!
Co potem? Muzyka z lat dziewięćdziesiątych i przełomu wieku, bez granic językowych. Dla występujących szykuje się prawdziwa scena, a performance'owi będzie towarzyszyć blask reflektorów.
Myślicie, że to koniec niespodzianek?
popcorn uprzyjemniający występ kolegów do końca wieczora BEZ LIMITU!

 

Więcej info: tutaj

 


3 URODZINY KOKTAJLBARU x Premiera wiosennej karty koktajlowej

Kiedy: 18 marca 2016, g. 20:00
Gdzie: Leniviec
Wjazd: free
To już 3 lata serwują dla Was najlepsze koktajle i goszczą Was w barowych progach. Spędźcie ten wyjątkowy weekend z nimi. 18 marca ruszają z całkowicie nową kartą koktajlową- wiosenną, świeżą i owocową, Nie zabraknie promocji, hostess i niespodzianek!
Bądzcie czujni!

Więcej info: tutaj

 


Lekcja gimnastyki

Kiedy: 18 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: ROOM 13
Wjazd: 20 PLN + lista fb free
Tym razem ROOM13 zaprasza Was 18 Marca na Lekcję Gimnastyki, do sali gimnastycznej, która znajduję się w Szkole Trzynastce. Stroje na Wf obowiązkowe, prosimy nie kombinować z lewymi zwolnieniami, ponieważ grozi za to pała z zaliczenia :)
Do stałej ekipy nauczycieli W-fu, na to wydarzenie został zaproszony jako gość Dj Spox, jesteśmy pewni, że idealnie wpasuje się w muzyczne klimaty ROOM13:)

Więcej info: tutaj

 


RED RED LIPS

Kiedy: 18 marca 2016, g. 22:00
Gdzie: BANK Club
Wjazd: 20 PLN + panie free
Ekskluzywny klub muzyczny z największym parkietem w Warszawie! 1200 m²! Niesamowita atmosfera! Piękni goście! Szalone imprezy! Zagrają dla Was DJ SAINEER, DJ MONKY i DJ CUDNY! Jesteście na to gotowi?

Więcej info: tutaj

 


Spring Break party!

Kiedy: 18 marca 2016, g. 22.00
Gdzie: Na Lato
Wjazd: free
W najbliższy piątek rozpoczynamy świętowanie ostatniego weekendu zimy, jednocześnie wyczekując z utęsknieniem wiosennych promyków! Tego wieczoru wtórować Wam będzie DJ ROMI, a za barem królować będzie koktajl Spring Break, czyli wiosenna odsłona Tanqueray No. Ten w połączeniu z tymiankiem i limonką w cenie 19 pln - skosztujcie koniecznie i bawcie się dobrze!

Więcej info: tutaj