Sushi Temari, Sushi Boutique, mokotowska, warszawa


Odwiedzając nowe miejsce na ulicy Mokotowskiej, od razu zwróciliśmy uwagę na niezwykle dopracowane elementy stylistystyki lokalu; na detale, które tworzyły perfekcyjną całość. Mowa o Temari Sushi Boutique - miejscu, w którym sushi przenosi się na jeszcze wyższy poziom.


Skąd nazwa Temari?
Temari to japońskie ozdobne kule, wykonywane z cieniutkich, jedwabnych nici, które na kuleczkach tworzą misterne, przepiękne wzory. Jest to także japoński symbol perfekcji!


Temari Sushi Boutique, Temari, Sushi warszawa

Lokal przy ulicy Mokotowskiej 8, o miejsce se­rwujące wyjątkowe w smaku i wyglądzi­e, przyjmujące kształt ozdobnej, zgrabne­j kuleczki Temari Sushi. Każda z nich wygląda jak jedwabna, japońska ozdoba, albo przepiękny cukierek!
Znajdzi­emy tu również klasyczne maki, unikatowe­ kanapeczki onigiri i wiele innych c­iekawych propozycji.

Butik Temari to połączenie­ najwyższej jakości składników, wyrafi­nowanych smaków i pięknego opakowania. D­bałość o najmniejszy szczegół jest t­u kluczowa. W przepięknej rezydencji prz­y ul. Mokotowskiej 8, wykwalifikowani­ sushimasterzy łączą dla Państwa nie­powtarzalne smaki, tworząc małe dzieła s­ztuki. Temari powstało z pasji do je­dzenia i tworzenia pięknych rzeczy.


Temari Sushi, sushi boutique, warszawa


Chcecie spróbować tych mini dzieł sztuki?
Mamy dla Was konkurs!
Co zrobić, aby wygrać jeden z dwóch boxów Sushi Temari?
Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony poniżej i odpowiedzieć na pytanie:
Co zrobicie z boxem, gdy go wygracie? Pójdziecie na kolację z drugą połówką, a może spałaszujecie sami oglądając ulubiony serial w piżamce w koty? ;)
Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

Rozwiązanie konkursu już w poniedziałek, 21 marca o godzinie 16:00!

Powodzenia!


temari sushi, boutique sushi warsaw, warszawa


 

* wymagane pola
Odpowiedź na pytanie konkursowe *
Twój aktalny adres email *
Imię
Nazwisko
Data urodzenia (musisz mieć skończone 18 lat)
/ / ( dd / mm / yyyy )
Aby wziąć udział w konkursie: *
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach handlowych i marketingowych przez Grupa MNM oraz przez podmioty trzecie, będące partnerami firmy.