Darmowe dostawy w trosce o bezpieczeństwo gości.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją związaną z rozprzestrzenieniem się koronawirusa w restauracji Brooklyn Burger&Steaks zostały wdrożone dodatkowe działa rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia oraz WHO.

Wprowadzono procedury mające na celu zmniejszenie rotacji gości poprzez wyłączenie z użytku dolnego poziomu restauracji i ograniczenia liczby stolików bezpośrednio przy wejściu do lokalu. Tym samym, wyznaczony członek zespołu zobowiązany jest do regularnej dezynfekcji lokalu z naciskiem na poręcze, klamki drzwi wejściowych i toalet, armaturę oraz terminale. Stoły nakrywane są bezpośrednio przy gościach, a wszystkie karty dań są jednorazowe. 

W związku ze stale rosnącą liczbą klientów, który zdecydowali się pozostać w domach zostały uruchomione darmowe dostały, które dotyczą zamówień składanych telefonicznie w restauracji Brooklyn przy minimalnej wartości 30 zł.

Dzięki temu goście restauracji mogą zamawiać do domu pozycje ze skróconej karty menu, czyli wszystkie burgery, hot dogi oraz przystawki. Wychodząc naprzeciw potrzebom gości oraz bezpieczeństwu obsługi rekomendowane są płatności bezgotówkowe. Dostawa zasięgiem obejmuje obecnie śródmieście, ale w przypadku wzrostu zainteresowania zostanie zwiększony zasięg i liczba dostawców. 

 

Restauracja Brooklyn Burgers&Steaks

al. Jana Pawła II 18, 00-116 Warszawa