Coraz więcej użytkowników na całym świecie trenuje bezpłatnie dzięki zajęciom CYBEROBICS. McFIT GmbH już trzy tygodnie temu zdecydował o aktywacji całej oferty treningowej swojej marki partnerskiej CYBEROBICS w krajach, w których był wcześniej dostępny. Teraz firma idzie o krok dalej. „CYBEROBICS udostępnia swoją ofertę treningową bezpłatnie na całym świecie.

”W końcu wszyscy w tej trudnej sytuacji powinniśmy się wspierać. CYBEROBICS chce pomagać, a nie czerpać zyski z kryzysu wokół koronawirusa” – potwierdza Członek Zarządu McFIT Joanna Łukasiewicz. Z obecnie ponad 1 000 000 użytkowników około 250 000 osób trenuje każdego dnia za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji CYBEROBICS.

 

mowia na miescie mc fit warszawa

 

Ponad 100 treningów na żywo co tydzień.

CYBEROBICS codziennie poszerza swoja ofertę treningową: obecnie odbywa się już ponad 100 kursów LIVE tygodniowo w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Zajęcia na żywo w kolejnych językach są obecnie w fazie planowania. Dzięki tym treningom motywacja wśród użytkowników rośnie a możliwość dołączenia się w czasie rzeczywistym na żywo potęguje zaangażowanie. Zajęcia transmitowane są zarówno w samej aplikacji jak i poprzez stronę internetową. Każdy znajdzie coś dla siebie – od zajęć SIXPACK, po trening całego ciała SWEAT aż do typowo odprężających zajęć RELAX.

Pomiędzy Hawajami a Malibu – treningi w najpiękniejszych miejscach na świecie.

Ponadto dostępnych jest ponad 100 treningów na żądanie, takich jak Booty Blast, Bodylicious lub Get Loose, z których wszystkie zostały nagrane przy użyciu technologii 4K. Najlepsi trenerzy zabierają ćwiczących na Hawaje, do Malibu Beach lub Parku Narodowego Joshua Tree. Dzięki temu trenujący na całym świecie mogą odpocząć od rzeczywistości pod hasłem #ITrainAtHome. Wszystkie treningi na żądanie są synchronizowane w języku polskim.

Zdrowi we własnych czterech ścianach.

Sport i trening to ważne elementy dobrego samopoczucia. Nie tylko zwiększają sprawność fizyczną i pozytywnie wpływają na układ odpornościowy, ale także zapewniają równowagę psychiczną i fizyczną, szczególnie w trudnych czasach, a CYBEROBICS wspiera wszystkich chętnych oferując odpowiedni trening dla każdego.

Więcej informacji na temat CYBEROBICS na stronie: cyberobics.com