Hotel w zeszłym roku obchodził 30 urodziny. To warszawska ikona, w której przebywali doradcy Balcerowicza na przełomie lat 80. i 90., gdy ten stawiał polską gospodarkę po 1989. Na ten budynek nieraz wchodził już człowiek pająk, ostatnio w czerwcu zeszłego roku.

 

 

Położony w samym sercu stolicy Polski hotel Marriott Warsaw oferuje łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji miasta. Do waszej dyspozycji są 523 pięknie urządzone pokoje, w tym 95 apartamentów, parking na miejscu oraz elegancka galeria handlowa. 

 

hotel marriott 2020 pobyt opinia cena doba kontakt

 

W trakcie pandemii hotel zamknął się tylko na jeden dzień.

Był zawsze, jest i będzie dla gości. Gdy ci nie mogli wrócić do domów, bo zamknięto granice, Marriott Warsaw serdecznie ich przyjął, zachowując standardy bezpieczeństwa, a przede wszystkim gościnności. Należy do największej sieci hoteli na świecie, Marriott International, zatem standaryzacja, tak ważna teraz, w czasie pandemii i post pandemii, nie jest dla nas niczym nowym -  mówi Mariusz Paszkiel, dyrektor marketingu i sprzedaży Marriott Warsaw.

Do nowych reguł higieny hotel potrafił się szybko dostosować. W hotelu znajdują się oznakowania dotyczące konieczności noszenia masek, możliwej liczby osób w obiekcie czy konkretnie w windzie, czy konieczności utrzymania 2-metrowego odstępu.

Hotelowe restauracje dostosowały się do nowej reguły – 4m2 na jedną osobę.

Serwujemy posiłki w restauracji Floor No. 2. Dodatkowo dzisiaj otwieramy Panorama Sky Bar na 40. pietrze. Czynny jest już bar w lobby, a w przyszłym tygodniu otwiera się Champion’s Bar (goście lokalu zobaczą mecze Bundesligi i skorzystają z promocji typu 2 w cenie 1). -  zaprasza Joanna Czechowska, dyrektor marketingu Marriott International w Polsce.

W czasie pandemii hotel przyjął lekarzy ze szpitala zakaźnego, którzy nie chcieli wracać do domów w obawie przed zarażeniem rodzin. Pracownicy hotelu szyli i szyją do teraz maski – powstało ich już 1500. Są przekazywane PCK.

W trakcie pobytu mieliśmy okazję podziwiać przez całą dobę panoramę Warszawy z położonego na 40 piętrze apartamentu Superior z widokiem na Pałac Kultury i Nauki i plac Zawiszy.

Pokój jest nowoczesny, stylowy, o uporządkowanym charakterze z geometrycznymi akcentami. Na miejscu znajdziecie dużo pastelowych, kojących kolorów, naturalnego światła, modernistycznego podejścia, drewna i ciekawych mebli niepasujących do hotelowych schematów.

Dwupiętrowy apartament wyposażony jest w 2 duże łazienki z owalną, wygodną wanna, z której spokojnie można oglądać telewizję w salonie a widok w nocy zapiera dech w piersiach. Przestrzenny gabinet, ogromny salon wraz z ankesem kuchennym. Telewizory z resztą znajdziecie na każdym z pięter. Do waszej dyspozycji są sejfy i ergonomiczne miejsca do pracy.

Goście mają do dyspozycji 24h Room Service.

Ze względów bezpieczeństwa posiłki podawane są do pokoju przez przesympatyczny i doświadczony personel. 

 

warszawa marriott hotel cena pobyt

hotel marriott warszawa cena pobyt opinia

 

Hotel uruchomił majową promocję - za 495zł dwie osoby zanocują w suicie, zjedzą śniadanie i wyśmienitą kolację z oszałamiającym widokiem na Warszawę.

Bookujcie już teraz, szczególy tutaj