Odzież Agi Jensen Design to dojrzałe ale tylko duszą kobiety, które kochają stonowane szaleństwo z prostotą. Tak najtrafniej można określić proponowane stylizacje Agi Jensen. Odwaga i oryginalność to słowa klucze. Dziś Agi Jensen Design to odrębność, ze swoją własną publicznością. Nie łatwo jest oprzeć się jej samej i jej stylowi.

 

Zaprojektowane ubrania dają pole do swojej interpretacji, stylizacji ale również każdą rzecz od Agi Jensen charakteryzuje multizastosowanie. Sukienki, spodnie, kombinezony nie są szyte na konkretną okazję. Są to ubrania do noszenia zawsze kiedy ma się na nie ochotę (po domu, do sklepu, na spacer z psem, do pubu, wszystko zależy od dodatków), mimo upływu lat, zmian pór roku.

Agi Jensen Design to królestwo sukienek. 

"Ja uwielbiam biżuterię i uwielbiam jej dużo. Często noszę kilka rodzajów korali rożnej długości. Ilość i rodzaj akcesoriów podkreśla indywidualizm i wyjątkowość sukienki. Staram się Was jednak nie ograniczać i dawać przestrzeń na Waszą własną interpretację moich projektów. Często pytacie mnie, z czym coś nosić, jakie dodatki dobrać. Oczywiście chętnie Wam doradzę, ale uwielbiam patrzeć, jak radzicie sobie same i jak Wy rozumiecie mój styl odnajdując się w nim." - mówi Agi.

Najnowsze projekty są inspirowane podróżą do Indii. Jedna z sukienek została nazwana regionem Indii do którego ostatnio podróżowała: Sukienka Goa.Projekty posiadają wiele nietypowych rozwiązań, przeszyć łączących elementy sukienek (Sukienka India Jones), asymetrii. Nie brak żywych kolorów żółci, zieleni, burgundu.