Nocny Market to projekt łączący jedzenie, napoje, muzykę i  lifestyle, kojarzony przez znaczną część mieszkańców stolicy z opuszczonej przestrzeni, która zyskala nowe życie. Za sprawą czterech udanych sezonów, wpisał się w gastronomiczną mapę Warszawy i stał się alternatywą do spędzania wolnego czasu pod gołym niebem. Nadchodzi kolejny powrót. Dla jednych niespodziewany, a dla pozostałych wręcz przeciwnie. 

Jedno jest pewne - miejskie życie wraca na opuszczone perony,  które po raz piąty rozbłysną w świetle neonów. 

Nocny Market stał się jednym z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń plenerowych, na które jego fani czekają z utęsknieniem przez całą zimę.

Po długiej przerwie wraca w tej samej formule. Nie zabraknie jednak nowości, o których wspominają organizatorzy. Już 26.06, przez trzy dni (do niedzieli 28.06) po raz pierwszy będziemy mogli wznieść toast i przypomnieć sobie jak smakuje jedzenie przy Towarowej 3. Czego możemy się spodziewać w tym roku na Dworcu Głównym?

Z jednej strony street foodowych marketowych klasyków, które skradły serca i podniebienia niejednego. Są to między innymi: Melted, PHO2, El Puertito, Smoke BBQ, czy Brasil on the plate, które zaprezentuje zupełnie nowe menu. Jak co roku, możemy się również spodziewać  debiutów. W pierwszych weekendach  będziemy mieli okazję spróbować  street foodowej odsłony: Mr Oh - czyli azjatyckiej kuchni w cyberpunkowym wydaniu, w interpretacji rapera Quebonafide - współwłaściciela konceptu, Makrell - fuzji nordyckiej kuchni i kultury w street foodowej wersji, czy SoySoy, czyli wegańskiej wariacji na temat tajskiego jedzenia. Nie sposób nie wspomnieć o kultowym Pyzy Flaki Gorące, serwującym dania z lat dzieciństwa. Nie zabraknie pop up’ów blogerskich i ciekawych kolaboracji. Od pierwszego weekendu spotkacie szefa kuchni Szymona Czerwińskiego - finalistę V edycji programu MasterChef. Co zaprezentuje? Sprawdźcie sami!

Podsumowując cztery powody, dla których odwiedzimy ten adres:

Po pierwsze skondensowana dawka najlepszego, ulicznego jedzenia o zróżnicowanej ofercie, po drugie muzyka na żywo, po trzecie więcej miejsc do siedzenia i odpoczynku, po czwarte jedyna w swoim rodzaju marketowa atmosfera, sprzyjająca spędzaniu letnich wieczorów w gronie najbliższych. 

 

Nocny Market:

ul. Towarowa 3, perony nieczynnego dworca Warszawa Główna

Piątek 26 czerwca 17:00-1:00

Sobota 27 czerwca 17:00-1:00

Niedziela 28 czerwca 16:00-23:00

Fanpage:

www.facebook.com/Nocny-Market-107806822953417/

Instagram:

www.instagram.com/nocnymarket/