Bez wątpienia, każdy miłośnik nadwiślańskich klimatów zna Pomost 511 - miejscówkę, w której wydarzyło się już chyba wszystko - od gorących imprez do rana, spektakli teatralnych, przez Balet nad Wisłą, kino letnie, festiwale kulinarne, po poranną jogę, zloty breakdancerów i po prostu totalnie wakacyjny relaks na leżakach. To zdecydowanie jedno z kluczowych miejsc, które stworzyło nadwiślańską kulturę imprezową od podstaw.

 

pomost 511

 

Pomost 511 wziął swoją nazwę od odcinka Wisły - 511 słupka kilometrażowego. To właśnie z powrotem w tej lokalizacji, przy Bulwarze Flotylii Wiślanej pojawi się ta słynna wakacyjna klubokawiarnia. Co ważne, właściciele nie zdradzają dokładnie tego, jak będzie wyglądał nowy Pomost i na jakich zasadach będzie działał.

Pomost wraca na Bulwar Flotylli Wislanej w nieco nowej odsłonie, jakiej? Sami się przekonajcie już 17 lipca. Umawiamy się tam, gdzie zawsze - spoglądajcie w stronę Wisły, a na pewno nas znajdziecie - opowiada współwłaściciel Pomostu 511, Ivan Piotr Ivanov.

Jednocześnie twórcy miejsca zaznaczają, że ten sezon chcą maksymalnie wykorzystać na sprawdzanie możliwości nowej wersji Pomostu 511.