W niepowtarzalny, dekadencki klimat przeniosą gości jazzowi muzycy oraz najlepsi artyści burleski. Organizatorzy gwarantują wysublimowaną zabawę, mnóstwo radości i relaks w klimatycznym Worku Kości, pierwszym polskim domu burleski, miejscu dla spragnionych niebanalnej rozrywki i wyśmienitych, autorskich koktajli. Wstęp na koncerty jest bezpłatny, występy burleski wymagają zakupu biletu. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje rezerwacja miejsc.

Plan wydarzeń:
13.08 New Orleans Jazz! Burlesque Night Show
Jazzowe piosenki, klasyczna piękna burleska, pióra, brokat i kryształki.  Na scenie: Lily Frou, Lola Noir, Kate Rex oraz Lillet L’Amour. Show poprowadzi Anushka Wojtecka, która jak nikt w Polsce potrafi połączyć w konferansjerce kabaret i stand-up. 

14.08 The Most Popular Vocal Jazz / Ola Błachno i Mateusz Kaszuba
Duet znakomitych artystów, wokalistki i pianisty, wykona zarówno amerykańskie standardy jazzowe jak i utwory polskich kompozytorów jazzowych będących przedstawicielami Polskiej Szkoły Jazzu. Wystąpią: Ola Błachno, wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka oraz Mateusz Kaszuba, pianista.

15.08 W rytmie jazzu / Malczak & Gramburg Duo
Fascynująco piękne utwory jazzowe zaśpiewane doskonałym wokalem w towarzystwie dźwięków pianina. Wystąpią: Monika Malczak, absolwentka "Wokalistyki Jazzowej" i laureatka licznych konkursów i festiwali oraz Mateusz Gramburg, pianista, finalista X i XI edycji konkursu na indywidualność jazzową "Novum Jazz Festival". 

27.08 Bourbon Street Parade! Burlesque Night Show
Wieczór niesamowitego debiutu na scenie Worka Kości! Pierwszy raz w Worku wystąpi olśniewająca i rozśpiewana Caprice Castillo. Obok niej jedni z najlepszych performerów burleski w Polsce, czyli twórczyni najbardziej wyrafinowanych burleskowych numerów Juicy Jane oraz Cirque Himerus łączący w wyjątkowy sposób sztukę cyrkową i boyleskę, a także stawiająca pierwsze kroki w burlesce roztańczona Princess Beatrycze. To show poprowadzi także Anushka Wojtecka. 

28.08 Nowoorleański wieczór jazzowy // The Warsaw Dixilanders
Stary, dobry jazz! Standardy jazzu tradycyjnego, a także smakowite przeróbki polskich utworów z okresu przedwojennego i powojennego. „Doctor Jazz”,” Bourbon Street Parade”, „What a Wonderful World”, te i wiele innych jazzowych piosenek usłyszycie w sobotni wieczór w Worku Kości, na żywo, w wykonaniu The Warsaw Dixilanders.

Show burleskowe i koncerty odbywać się będą w wybrane wieczory w dniach 13 -28 sierpnia 2020 r. w cocktail barze Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa. 

Cocktail Bar Worek Kości - autorskie koktajle, kameralna rozrywka i wykłady o zbrodniach
ul. Bagatela 10, Warszawa, między Placem Unii Lubelskiej a wejściem do Parku Łazienki. Worek Kości to przede wszystkim ludzie - Goście i występujący Artyści, Performerzy Burleski, Muzycy i znakomici Barmani. Miejsce dla spragnionych niebanalnej rozrywki i wyśmienitych, autorskich koktajli. Unikalny, autorski i klimatyczny cocktail bar, największy i pierwszy w Polsce dom burleski, scena dla muzyki na żywo oraz wykładów z zakresu kryminalistyki i kryminologii, psychologii śledczej, psychologii kłamstwa i historii zbrodni.

Worek Kości powstał z miłości do książek Stephena Kinga („Worek  kości” to jedna z jego najlepszych powieści). Oddaje autorowi hołd w postaci jedynego na świecie ołtarza ku jego czci oraz autorskim koktajlom w karcie inspirowanym tekstami genialnego pisarza. Worek Kości afirmuje śmierć w wybitnie rozrywkowy sposób - w lokalu znajduje się kilkaset pięknych, różnorodnych czaszek i dwa szkielety. 

Pomysłodawczynią i spiritus movens tego miejsca jest Renata Kuryłowicz, historyk sztuki, pasjonatka twórczości Stephena Kinga i wydawczyni jego książek na polskim rynku. Po odejściu ze świata literatury założyła Worek Kości, miejsce krzyżowania się kultury i rozrywki dla dorosłych, których elementem spajającym jest niezwykły autorski bar koktajlowy.