To miejsce to przede wszystkim połączenie restauracji, baru i najlepszych wydarzeń kulturalnych w mieście! Nie zastanawiajcie się! Koniecznie odwiedźcie nową miejscówkę na Świętokrzyskiej 18.

 

sing sing nowa restauracja warszawa mówią na mieście

 

Sing Sing, czyli Azja w Warszawie!  

Czym wyróżnia się to miejsce? Przede wszystkim pozytywną energią i podejściem do Gościa. Karta jest tak bogata, że bez pomocy wspaniałych kelnerów się nie obejdzie! W menu znajdziecie dania pełne aromatów, kolorów, eksperymentów, ale także tradycyjnych azjatyckich smaków. Od klasycznego pad thai po wegetariańskie wariacje! Każdy znajdzie idealną pozycję dla siebie! Uwierzcie nam – wybór jest bardzo duży! Sing Sing, to również lunche w niskiej cenie! Od poniedziałku do piątku między 12 - 17 czekają na Was propozycje lunchowe za 10 PLN! Pyszne azjatyckie jedzenie w samym centrum Warszawy macie na wyciągnięcie ręki! Tak jak już wspomnieliśmy wieczorową porą czeka na was mnóstwo atrakcji – koncerty na żywo, pokazy barmańskie, autorska karta koktajli, teatr ognia, wspaniałe wnętrza oraz niesamowita atmosfera, która sprawia, że chce się wrócić do tego miejsca.

 

sing sing nowa restauracja warszawa mówią na mieście

 

Uczta w azjatyckim stylu 

W ubiegłą środę mieliśmy okazję przetestować kilka pozycji z menu. Nasze podniebienia rozpieściło cashew veggies, czyli aromatyczne czerwone curry z liczi, bambusem, czerwoną papryką, mini kukurydzą, kolendrą i kurczakiem z dodatkiem kolorowego ryżu. Bez dwóch zdań, wybór tej pozycji był strzałem w dziesiątkę, szczególnie w połączeniu z koktajlem Singrita! Spróbowaliśmy także pierś z kaczki w tempurze po japońsku, która serwowana jest z warzywami stir – fry z woka razem z szaszłykami liczi – chilli, słupkami świeżej marchwi i tajską bazylią. Do tego idealnym dodatkiem był koktajl SingStar Martini! Zwieńczeniem całej uczty, był najprawdopodobniej najlepszy deser w mieście, czyli domowe lody tajsko – japońskie z czarnego sezamu i matchy, podawane na gnieździe z ciasta kataifi, dekorowane kawiorem z limonki, wiórkami kokosa i płynną gorącą czekoladą! Coś wspaniałego.

Co ważne - 2.09 restauracja będzie świętować Pełnię Księżyca i z tej okazji wszystkie dania w karcie będą ze zniżką 50%! Warto skorzystać z tej możliwości i najeść się do syta za niewielkie pieniądze.

 

sing sing nowa restauracja warszawa mówią na mieście

 

Wszyscy, którzy kochają azjatycką kuchnię, szukają nowych doświadczeń oraz tęsknią za podróżami powinni odwiedzić Sing Sing. Dajcie się ponieść i przekonajcie się czym jest umami i jak szybko można przetransportować się do środka Azji.

Szczegółowe menu znajdziecie tutaj

Z kim widzimy się w Sing Sing?