Wielkanocny Targ Śniadaniowy na Ursynowie


Targ świąteczny, wielkanoc, targi świąteczne w warszawie, ozdoby świąteczne, jedzenie świąteczne, wielkanocne

Kiedy: 20 i 26 marca, g. 10-17

Gdzie: Al. Komisji Edukacji Narodowej 101

Link do wydarzenia: tu

To idealne miejsce, aby przywitać nadchodzącą wiosnę korzystając z wyselekcjonowanej oferty produktów na świąteczny stół.  W ofercie nie zabraknie takich akcentów jak: palmy wielkanocne, różności do koszyczków wielkanocnych, stroików, ozdób, pisanek, jajek itp. Czekać będzie również pachnąca kawa i rozgrzewające potrawy, świąteczne akcenty, muzyka oraz warsztaty dla dzieci.
 


 Wielkanocny Jarmark Produktów Regionalnych


targ wielkanocny, jarmark wielkanocny warszawa

Kiedy: 17-25 marca, g. 10-22

Gdzie: Blue City, Aleje Jerozolimskie 179

Link do wydarzenia: tu

Na stoiskach nie zabraknie mazurków, wielkanocnych, bab czy sękaczy. O uwagę odwiedzających będą walczyć z nimi pachnące szynki, kiełbasy i schaby, bez których wielu nie wyobraża sobie wielkanocnego śniadania. Będzie można kupić także prawdziwy swojski zakwas do żurku, wiejski chleb, chrzan oraz ćwikłę. Uroku stołom, ale także i całej imprezie dodadzą przepiękne pisanki, palmy wielkanocne i ręcznie robione kurczaczki.
 

Targi świąteczne, targ wielkanocny, jarmark wielkanocny
 Charytatywny Jarmark Wielkanocny


targ świąteczny, marzec, targi wielkanocne

Kiedy: 20 marca, g. 9-22.30

Gdzie: Jarmark na Freta, ul. Freta 10

Link do wydarzenia: tu

Znajdziecie tu palmy, ciasta z przepisami idealnymi na wielkanocny stół, świąteczne ozdoby oraz charytatywne torby, książki w antykwariacie i wiele, wiele innych. Sam jarmark ma również charakter charytatywny, ponieważ środki podczas niego zebrane zostaną przeznaczone na zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu dla podopiecznych organizacji.

 


 Kiermasz Wielkanocny w Piasecznie


wielkanoc, targ, warszawa

Kiedy: 20 marca, g. 10-18

Gdzie: Oratorium im. Jana Bosko, ul. Kawęczyńska 53

Link do wydarzenia: tu

Na tym kiermaszu każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie wielu wystawców z rozmaitym asortymentem m. in. pisanki, wędliny, sery, miody, palmy itd.
 


 Targ Wielkanocny na Placu Powstańców Warszawy


targ waszawa, wielkanoc

Kiedy: 23-25 marca, g. 11-19

Gdzie: TARG Rybny w Warszawie, Plac Powstańców Warszawy

Link do wydarzenia: tu

Tutaj będzie można zaopatrzyć się m.in. w: regionalne specjały i smakołyki na wielkanocny stół od wystawców z różnych części Polski, jajka w wielu postaciach, zioła i sadzonki,  palmy wielkanocne, pisanki, stroiki różności do koszyczków wielkanocnych. Czekają też liczne warsztaty i atrakcje dla dzieci i dorosłych.